Detail recenze: Amira Hotel Rhodes

  Řecko, Rhodos, Kalithea - Koskinou

4/5

Radek B.:
Neunáhlujte se přečtením několika negativních recenzí.Dovolená byla úžasná a pokud jste klienti ne příliš nároční tak jako my tak budete velmi spokojeni.Níže pokud máte náladu si můžete přečíst jak jsme to celé viděli my...

Ubytování

Jde o *** takže na tuto úroveň se připravte.Nic exkluzivního ale denně čisté ( pokud uklizečkám uvolníte pokoj ) a příjemné.Klima fungovala a mnohdy až příliš museli jsme ji i vypínat.Koupelny mimiaturní ale to nám nevadilo.Každý pokoj balkon nebo terasa,vybavení jednoduché ale stejně jsme zde jen přespávali.


Strava a stravování

Parádní a vždy jsme se do sytosti najedli.Výběr dostačující...nerozumím v tomto případě negativním recenzím.


Vybavení, služby a personál

Hotel nabízí půjčovnu aut-levnější než delegátka cestovky.Na recepci vám zařídí taxi na požádání.Jsou zde hry,kulečník...Co se týče personálu tak jsou opravdu milí, zejména ti v jídelně a na baru v hotelu.U bazénu nic moc ale občas se usmějí...Bazén se mi líbil i okolí čisté a udržované.Bar u bazénu fungoval na etapy což bylo malé mínus ale pivo mi chutnalo ač bylo slabé.


Pláž a moře

Nedoporučuji malou pláž nejblíž hotelu ale určitě tu větší o kousek dál - vstup přes hotel Sunwing.Za poplatek lehátka ale bez nich jen s těží-písek je velmi horký.Vstup do moře pozvolný a cca 50 m do vnitra moře hloubka do 4 m tedy super na šnorchlování.Malá pláž je sice pěkná ale mnoho balvanů a hloubka cca 1 m je tak na úraz.Jinak perlička - při čtení recenzí k tomuto hotelu jsem měl obavu z minimálně čtyřproudové komunikace přes kterou se budu muset dostat k moři :-) otevřeně vždy a bez problému jsme místní "dvouproudovku" přešli a mnohdy nám i místní zastavili,přechody v této lokalitě prostě nejsou.


Okolí hotelu

Tak hotel je na okraji města a zde toho moc není ale dá se půjčit auto,skútr a projet ostrov celý.Jinak taxíky jsou tam levné a za 7 euro jste v centru starého města a tam se musíte podívat i kdyby jste si vybrali jiný hotel.


Celkový dojem

Když to shrnu tak si opravdu nestěžuji,bylo to krásné a nic nám pobyt neznepříjemnilo.Mohu jen doporučit navštívit tento hotel jelikož i cena je parádní.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Páry
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno