Detail recenze: Amira Hotel

  Řecko, Rhodos, Kalithea / Koskinou

4/5

Kokinas:
Dovolená v tomto hotelu nesplňovala naše očekávání.Hotel bych zařadila spíš do kategorie 2* než 3* jak je propagován.

Ubytování

Pokoje jednoduše zařízené,což by ani tak nevadilo,jako to,že jsme museli žádat o výměnu pokoje.Dostali jsme rodinný pokoj,který byl hrozný,nevyhovujíci pro rodinu a už vůbec ne pro děti.Nedovedu si představit,že bych si v té strašné kuchyňce měla připravovat nějaké jídlo.Koupelna strašná se sprchou o rozměru cca 50x50.Pokoj nám vyměnili po 2dnech.Vyměněný pokoj byl obstojný na zbytek dovolený.


Strava a stravování

Měli jsme all inclusive.Strava bohužel hodně podpruměrná.Všechno jednotvárné a absolutně bez chuti a jídlo bylo převážně pouze vlažné než teplé..Chyběli jakékoliv zákusky či něco sladkého ke kávě,každy den stejné želé a pěna,z ovoce pouze meloun a hroznové víno,jednou za týden byly broskve.Kapacita jídelny malá,ubrusy věčně ušmudlané,sklenice a ostatek nadobí bohužel taktéž.Naopak obsluha byla super.Ochotní,milí a usměvavý personál.Bar all inclusiv přes den u bazého hodně slabý občerstvení.


Vybavení, služby a personál

Personál hotelu bezva,vždy ochotní a usměvý.Co se týká zábavy,tak jednou týdně disco a karaoke,jinak zábava večer žádná.


Pláž a moře

Pláž písková kousek od hotelu,na kterou se tedy dostanete jen přes docela rušnou silnice bez jakéhokoliv přechodu.Je to pěkná velice klidná zátoka..Pozvolný vstup do moře a moře bylo čisté.


Okolí hotelu

V okolí hotelu několik marketů,kde se dá koupit vše,co potřebujete.Hned u hotelu malý krámek.Cca 7km je to do centra Rhodosu,kde se nám moc líbilo a 6km jsou lázně,kde je to tady moc pěkné.


Celkový dojem

Celkový dojem:hotel a strava podprůměrná,naopak okolí(památky) a moře super.Klidná dovolená.Já osobně tento hotel již nikdy nenavštívim.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–17 h