Detail recenze: Amira Hotel Rhodes

  Řecko, Rhodos, Kalithea - Koskinou

4/5

Ladislav:
Princess Flora - Hotel*** , pokoj č.116 - Hodnocení hotelu a služeb : Dovolená v hotelu Princess Flora proběhla v plné spokojenosti v rámci inzerovaných kvalit. Jedná se o hotel s třemi hvězdičkami a tomu i odpovídala výbava pokojů.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoje byly denně uklízeny a obden provedena výměna ručníků. Povlečení bylo za 11 nocí 2x vyměněno. Ve výbavě koupelny jsme postrádali vysoušeč vlasů. Počítali jsme s tím a vezli si svůj vlastní. Z kohoutků vodovodu teče pitná a velmi dobrá voda.


Strava a stravování

Jídelna byla bez chyby a strava velmi dobrá (polopenze). Každý den byla k večeři nějaká nová řecká specialita a za pobyt 4 x ryba. Obsluha v jídelně si zasloužila 5*, byly to mladé studentky a byly příjemné a ochotné.


Vybavení, služby a personál

Vybavení hotelu odpovídalo 3*. Osvětlení pokojů + lednička + ventilátor v koupelně s WC bylo funkční jen po vložení visačky na klíčích pokoje. Ventilátor i lednice by byly vhodné s celodenním provozem. Každéúterý v hale hotelu KARAOKE 21:30-24:00 hod. a v pátky 21:30-24:00 hod. DISKOTÉKA. Oboje bylo hlučnější než by muselo být. Personál hotelu na recepci slušný a vždy ochotný řešit vyvstalou problematiku. Animační program u bazénu nemůžeme hodnotit, koupali jsme se v moři.


Pláž a moře

Moře velmi čisté a díky zátoce s pláží zde nejsou vlny. Cesta na pláž cca 8 minut, k pláži se sejde po pár schodcích. U pláže "KANTÝNA" ) malý bufet s kvalitními službami, minutkovým jídlem a nápoji. Ceny příjemné (káva frapé 2€, pivo 3€ }.


Okolí hotelu

Hotel u silnice s větším provozem. Přejít na druhou stranu silnice se dá vždy do jedné minuty. U silnic chybí chodníky pro pěší. Zastávky BUS před hotelem. Obchody do 500 m. Interspar, Lidl, Carefoure a vedle hotelu velký obchoďák s veškerým zbožím. Přímo na vjezdu u hotelu malý kiosek s běžným zbožím na pití, jídlo a věcmi na koupání (lehátka, kabely, míče...).


Celkový dojem

Pobyt byl příjemný a záporné stránky byly plně nahrazeny jinými kvalitami (strava, koupání, klidná písečná pláž vhodná zejména pro děti.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno