Detail recenze: Hotel Ammos Beach Resort

  Řecko, Kos, Mastichari

4/5

Ila:
Čtryřhvězdičkový hotel ani náhodou.Vybavením hotelu snad někdy při zahájení provozu. Zvuk, který vydávaly šatní skříně při zavírání a otvírání by byl ozdobou každého strašidelného hradu.Opravou vybavení a jeho pravidelnou údržbou se zřejmě nikdo moc nezabývá.Pokoje situované do přízemí jsou z jedné strany hotelu suterénní s výhledem na nohy kolemjdoucích.Ta lepší druhá strana hotelu je má s výhledem sice do pěkné zahrady, ale pro kolemjdoucí jste zajímavým objektem a stále nevíte, jestli k vám nenuceně někdo vleze nebo se jen dívá.Ručníky i lůžkoviny opravdu mění každý den( bohužel zaprané a se skvrnami neznámého původu ), ale bohužel vyměnili i mé vlastní(na první pohled úplně jiné) a další den mi pro změnu vyhodila uklízečka ,,do špíny´´mou běloskvoucí noční košilku.Denně jsem pak pokoj neopouštěla , pokud všechny mé věci nebyly uloženy ve skříňkách.Naši známí přes chodbu měli naopak problém s úklidem a pokud si nepostěžovali,úklid neproběhl.Je ale pravda,že omluvou pak personál nešetřil.Pokud tedy člověk příliš nehledí na ubytování,hotel je vhodný prakticky pro každou věkovou kategorii.Měla by však odpovídat i cena zájezdu.Pokud zaplatím za čtyři hvězdičky,požaduji je.Vůbec mě přitom nezajímá teorie cestovní kanceláře,že v Řecku se vždy jedna hvězdička odečítá automaticky.Cestovní kancelář taky nic neodčítá.Moře je překrásné a pokud popojdete kousek od ,,deštníčkové´´pláže,jste na celkem naturální písečné pláži sami.Strava je výborná a vybere si myslím každý.Mé očekávání ale dovolená celkově nesplnila a hotel bych s ohledem na zaplacenou cenu v žádném případě nedoporučila.Do suterénu patří zázemí hotelu a ne host.

Ubytování

Neodpovídá uvedenému počtu hvězdiček, které slouží klientům k orientaci ve vybavení a informaci o službách hotelu. Dá se říct,že tímto způsobem byla informace zavádějící a nepravdivá.


Strava a stravování

Strava byla pestrá a dalo se vybrat každý den něco nového a zajímavého. Personál v jídelně byl příjemný a vstřícný. Jediná výtka by směřovala ke kávě. Ta se opravdu nedá pít.


Vybavení, služby a personál

Vybavení neudržované a opotřebované. Služby problematické (AŽ NA JÍDELNU A BAR ). Personál v recepci se nedomluví v angličtině (???).


Pláž a moře

Pokud se kousek popojde, naleznete překrásný kousek téměř prázdné pláže (v Evropě už bohužel velmi vzácný úkaz).Moře je čisté leč šnorchlování bez zážitků (tedy při pobřeží ).


Okolí hotelu

V nejbližším okolí jsou pouze další hotely a malebné městečko Mastichari. Vede k němu neosvětlená silnice.


Celkový dojem

Za cenu, kterou jsem zaplatila cestovní kanceláři , už tento hotel rozhodně nenavštívím.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Ammos Beach Resort

Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–19 h