Detail recenze: Hotel Ammos Beach Resort

  Řecko, Kos, Mastichari

4/5

Marie Konopčíková:
Tato dovolená se mi velice líbila,jen potřebuje vybudovat osvětlenou promenádu kolem moře do okolí.

Ubytování

Kvalitní ubytování,vše odpovídalo našemu očekávání.Každý den uklizeno,čisté ručníky,vše v pořádku.


Strava a stravování

Výborná ,velký sortiment výběru jídel a předkrmů,jen ovoce by mohlo obsahovat více druhů. Jen si myslím ,že rodiny s malými dětmi ,by měli mít oddělenou dobu stravy,jelikož někteří rodiče chodili na večeře pozdě,a poslouchat plačící dítě,které je unavené a nechce nic jíst,ruší ostatní při večeři.


Vybavení, služby a personál

Vybavení super,personál velice příjemný a vstřícný,každý se usmíval.Příjemná delegátka,ktrerá nás na vše včas upozornila.Velice příjemné byly animátorky, z nichž byla nejlepší Sára ,která uměla klienty hotelu výborně bavit, po celou dobu naší dovolené.Také jsme byli na výletě po ostově Kos,delegát Jiří byl příjemný o všem nás podrobně informoval.


Pláž a moře

Pláž je krásná písečná s lehátky a deštníky v ceně zájezdu ,vyžítí mají malé děti,jsou připraveny hračky.Také volejbalový kurt je super.Jen egejské moře se nám zdálo chladnější-alespoň osvěžilo,stále foukal vítr, nebyl studený,jen nám celý týden znepříjemnily koupání v moři dost velké vlny.Promenáda do dalšíího rezortu po písečné pláži je také příjemná.


Okolí hotelu

Škoda ,že okolí hotelu není dobudované,aby byla krásná večerní promenáda kolem moře až do blízkého městečka Mastichari.Musí se jít od hotelu po silnici ,ktrerá není osvětlená do dalšího rezortu,odkud se teprve dostanete na osvětlenou promenádu kolem moře.


Celkový dojem

Myslím si, že resort je pěkně situovaný,dovolená se nám velice líbila, výborně jsme si jí užili.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Ammos Beach Resort

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h