Detail recenze: Amounda Bay Hotel

  Řecko, Kréta, Amoudara (Heraklion)

3/5

Anna:
Přijeli jsme do hotelu, ubytování jsme neměli nepřipravené. Požadovali jsme dva pokoje vedle sebe, protoze jsme měli sebou děti. Pokoje nám dali kazdý v jiné části hotelu, s čímž jsme nesouhlasili. Byli jsme si prohlédnout pokoje, něco tak strašného jsem snad nikdy neviděla. Naštěstí jsme měli skvělou delegátku, která nám sehnala ubytování v hotelu Yani. Allinclusiv jsme měli využívat v hotelu Lambi. Ráno nás tam ani nechtěli pustit.Manažer na kterého si i v jiných recenzí stěžovali, byl arogantní a vyhodil nás s tím at jdeme jíst, tak kde bydlíme. Poté požadoval ,,úplatek,, dalších , že nás tam nechá chodit. To už jsem nevydržela a obvolala jak na zájezdy, tak přímo do cestovní kanceláře. Trvalo mi to 3 hodiny telefonování, ale nakonec jsme si vymohli, že budeme bydlet v hotelu Yani a jídlo čerpat v Lambi. Což nebyla žádná výhra:(.

Ubytování

Nez jsme odlétali, recenze jsem četla, ale říkali jsme si, že již pobyt máme uhrazen, tak si nebudeme kazit dovolenou. Počítala jsem s tím, že do 4hvězdičkových hotelů to bude mít daleko, ale tomuto hotelu bych nedala ani ty tři, které si vysloužil jen díky bazénu. Pokoje opravdu byly jako chlívky.Beton, ošklivá koupelna s toaletou. Když jsme se bavili s ostatními, netekla teplá voda. Jediná výhoda tohoto hotelu je velký venkovní bazén. Malá dcerka z něho, ale dostala ekzém, protože byl přechlorovaný.


Strava a stravování

Školní jídelna. Ochutnat řeckou kuchyni nemáte šanci, chodili jsme do taveren, kterých je kolem hotelu poměrně dost a vaří úžasně. Jídla byla bez chuti a nedoplňovalo se.


Vybavení, služby a personál

Na nás nebyl personál moc příjemný, protože jsme bydleli jinde, ale tim jsme se nenechali odradit. Ostatní si nestěžovali. Byly tam starší páry, se kterými jsme se bavili a i ti byly velmi zklamaní.


Pláž a moře

Moře bylo krásné, ideální pro děti. Pozvolný vstup do moře.Vlny jak kdy.


Okolí hotelu

V noci to všude žilo a nepořádek nebyl viděl:-). Ve dne jsme byli jenom u moře.


Celkový dojem

Nikdy bych tam už nejela a raději si připlatím, protože to určitě za to stojí.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h