Detail recenze: Amounda Bay Hotel

  Řecko, Kréta, Amoudara (Heraklion)

3/5

Bára:
Za málo peněz málo muziky

Ubytování

Klimatizace na heslo, pokud doplatíte, zbytečná investice, nic nefunguje. Lednička hlučná, stejně ji musíte vypnout. Ten sprchový kout... opakovat to tu nemá cenu, je to děs a hrůza ale za celou dobu když se nemůžete osprchovat teplou vodou, tak to už je fakt moc silná káva, ani jednu hvězdičku si tento hotel nezaslouží, nechápu jak může někdo v EU získat tři hvězdy za takovou hrůzu!? V noci dělají bordel Rusáci a bohužel i Češi, ale to ještě není nic proti tomu štěkotů těch psů, no a že jich tam je všude spousta a celou noc štěkají!! Hrůza!


Strava a stravování

Jednou za celou dobu jsme tam měli dobré jídlo, jinak jen hranolky a k tomu nějaký kosti, nebo mleté maso, játa, celkově nic moc i ta zelenina, fakt malý výběr.


Vybavení, služby a personál

vybavení je strašné, nic nefunguje, pesonál vás odbude tím, že to spraví zítra...


Pláž a moře

pět minut pěšky, pláž je fajn, hezký přístup a písek do vody


Okolí hotelu

Řekové jsou bordeláři lenošní, nepěkné okolí


Celkový dojem

ikdyž jsem věděla, podle recenzí, že to bude horší, tak jsem věřila, že tu všichni přehání, ale bohužel je to vše pravda, ano, taky jsem si říkala, že jedeme k moři, ne se válet do hotelu k bazénu, ale fakt to člověka otráví... nestojí to za to, fakt si raději připlaťte, jinak budete litovat


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.