Detail recenze: Amounda Bay Hotel

  Řecko, Kréta, Amoudara (Heraklion)

3/5

Innocenta:
Celkový názor na okolí Amoudary a ubytování zde není úplně kladný. Ovšem čtěte dál, dozvíte se spoustu zajímavostí o ostrově.

Ubytování

Ubytování bylo z venku v krásném hotelu, ovšem uvnitř už tak krásný nebyl. Pokoje byly malé, postele zazděné v podlaze a mezi nimi byl stolek. Sociální zařízení také nic moc. Velkou výhodou byla klimatizace ve 40 stupňových vedrech jsme ji využívali pořád. Nevýhodou klimatizace bylo to, že z ní voda tekla na balkon a tak bylo na balkoně mokro. Pak jsme přišli na to, že trubice ze které voda tekla projde hrdlem od PETlahve a tak byl náš problem vyřešen. Pro nás ubytování dostačující. Celé dny jsme trávili na výletech a do hotelu jsme se chodili jen vyspat a najíst.


Strava a stravování

Na hotelu byl velký výběr. V prvních dnech jsme to ocenili a jídlo nám chutnalo. Ke konci už jsme nebyli spokojeni jako na začátku jídlo bylo stejné nebo nebylo chutné. Člověk nikdy nevěděl co jí, ale ochutnávali jsme od všeho i když jsme většinu už jedli. Nejvíc jsme si vychutnávali snídaně a hromady melounu po večeři. Zaplatili jsme si polopenzi, ale po příjezdu jsme zjistili, že můžeme využívat all-inclusive, což bylo velmi milé zjištění, a tak jsme dostávali i obědové balíčky na cestu, o které jsme si vždy řekli den předem a ráno byly nachystány. Vydrželi nám po celý den. Také jsme mohli využívat pití v baru u bazénu zdarma do 22:00.


Vybavení, služby a personál

Parádní na hotelu bylo připojení k Wi-fi, mohli jsme tak psát e-maily z mobilů a nemuseli jsme utrácet za drahé SMSky nebo hovory. Personál.. Všichni se snažili vyhově. Paní na recepci byla milá a snažila se. Na druhou stranu uklízečky šůrovali jen tak, aby se neřeklo a jednou nám nechali celý den puštěnou sprchu v koupelně, takže náš pokoj byl z lehka vytopený po příjezdu z výletu.


Pláž a moře

Pláž byla cca 400m přes cestu. Byla písčitá, vždy jsme našli místo a sprchy tam také nechyběly. Moře moc na plavání nebylo, celé dny byly obrovské vlny. Takže jsme si většinou na chvíli chodili užít vln a to bylo vše.


Okolí hotelu

Kousek od pláže byla továrna, takže nic moc. Na ulicích byl zvláštní smrad, bordel a taky potulujicí se psi.. Večer jsme chodili do města, byla tam skvělá atmosféra, stánky s cetkami, restaurace a na každém kroku půjčovna aut.


Celkový dojem

Celkový dojem je skvělý a to ne díky okolí Amoudary, ale protože jsme cestovali po ostrově. Půjčili jsme si auto a projeli jsme spoustu nádherných míst, víděli jsme úžasnou přírodu a užívali jsme si luxusních pláží. Kdybych byla celý týden na hotelu, chodila na pláž a k bazénu, tak už bych se nikdy na Krétu nevrátila a říkala bych, jak to bylo hrozné. Tím, že jsme procestovali ostrov křížem krážem a viděli jsme to co jsme viděli, tak bych Krétu všem doporučila. Stojí za to, když si půjčíte auto.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.