Detail recenze: Hotel Anastasia Studios & Apartments

  Řecko, Skopelos, Panormos

4/5

Cena
od 10 220 Kč/os
Cicimamba:
Ubytování jednoduché, ale příjemné a čisté, nádherná pláž oceněná modrou vlajkou přímo před balkonem, jen přes pobřežní komunikaci. Ta je ovšem velmi hlučná až do pozdních hodin. Klídek je jen k ránu a poté tak do 10,00 a.m. Velká výhoda každodenní ranní plavání (před devátou)!! A jste na pláži úplně sám(a). Pro mě je na prvním místě kvalita moře, takže spokojenost, ale jednou stačilo. Dva markety v Panormos jsou dosti předražené (což je ale asi pochopitelné). Bez zapůjčení mopedu nebo auta k prozkoumání ostrova - nuda. Vše "žije" v městě Skopelos, ale nic moc romantika ani zábava.

Ubytování

Jednoduché, čisté, dostačující k přespání.


Strava a stravování

Návštěva všech taveren v Panormos - zklamání jak s přístupem personálem, tak s podávaným jídlem. Nedá se vůbec srovnat s mými předchozími pobyty v Řecku (Kréta, Lefkáda, Korfu, Samos).


Vybavení, služby a personál

Pan majitel je ochotný při řešení nefungujícího zařízení. Druhý den pobytu nám odešla lednička, třetí den přivezli opravenou (jen jiný model, který se nevešel pod kuchyňskou desku :-)) S pokojskou se domluvíte jen řecky nebo nohama, rukama, anglicky ani ťuk.


Pláž a moře

Můj šálek kávy - tak to má být!


Okolí hotelu

Kobylka Arabica, na kterou se diváte z okna, když se sprchujete :-), jinak zarostlé, neudržované. Již někdo psal, že by majitelé měli věnovat trochu péče prostoru i za domem, kde by se v poho posedělo. Ale asi o to nemají zájem, protože to bezprostředně navazuje na jejich bydlení v suterénu.


Celkový dojem

Moře vše vynahradilo.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h