Detail recenze: Ancora Beach Hotel

  Bulharsko

4/5

Marcela:
Jela jsem s kamarádkou a našly jsme to, co jsme hledaly. Velmi blízko moře,hezké a čisté ubytování,večerní procházky centrem .

Ubytování

Ubytování hezké, čisté,prostorné pokoje s možností přistýlky a ještě místo zbude.Koupelna krásná, prostorná.Každý pokoj má balkon. Některé na moře,jiné na bazén.


Strava a stravování

Snídaně.Forma švédských stolů,velký výběr na sladko i slano. Výborná rajčata,okurky,na ně "balkán", sýr, paštika, šunka, různé salámy, párky, vejce ,med, marmelády, vločky, máslo, ovoce,na pití džus, voda, káva, čaj,kakao,bílý chléb.Určitě si každý vybere.


Vybavení, služby a personál

Na pokoji klimatizace, televize s naladěnou ČT 24,, bez příplatku.U hotelu i dependence vlastní bazén s lehátky,ale my jezdíme moři.Bazén máme v zimě v plavečáku. Možnost využití spousty výletů.Navštívily jsme Sozopol, krásné městečko a Nesebr s návštěvou vesnice Bata s večeří a hlavně ukázkou tance na žhavých uhlících což byl nepochopitelný zážitek.Personál příjemný a srdečný.


Pláž a moře

Cesta k moři přes pískové duny, které vypadají nevábně, ale jsou chráněnou oblastí,tak to člověk pochopí. Na pláži spousta slunečníků pro movitější.Možnost zapůjčení od cestovky na týden za to co dáte za den.Pláž nádherná dlouhá,čistá. pozvolný vstup.Moře proměnlivé.Zažili jsme úplně klidné až po bouřlivé s nádhernými vlnami a zákazem vstupu na některé úseky .Nabízejí různé radovánky,šlapadla,banán,a různá vozidla za vodním skůtrem. Senzační pozvolná písková pláž teplá voda.Odpadkové koše .


Okolí hotelu

Hotel je v poslední v řadě hotelů k moři u silnice, která není moc frekventovaná. Je zatím bohužel prašná.Vedle je rozestavěn další hotel,je možné, že příští rok bude hotov a silnice bude asfaltová,protože o kus dále je vidět,že je rozestavěná.Před hotelem jsou umístěny kontejnery na odpad,ale každý den odvoz.No někde musí být,neobtěžuje pachem.Bydlely jsme v přízemí tak výhled na moře téměř není,duny jej zakrývají. Při večerní procházce lehko obejdete celé městečko.Spousta obchůdků se vším možným. Také velmi mnoho restaurací, kde se průměrný Čech nají za solidní ceny.Ovoce také dostupné.


Celkový dojem

Dovolená splnila naše očekávání,možná i více.Byly jsme velmi spokojené i se servisem cestovní kanceláře.Delegátky ochotné a milé. Moc milá česky mluvící Bulharská průvodkyně Maya. Trochu nám pokazilo spokojenost dlouhé čekání na letišti,měli 3 hod. zpoždění, protože u nás byla mlha, ale za to nikdo nemůže.Nakonec jsme v pořádku dorazili domů.Velmi nepříjemné bylo shledání s kufry.Téměř všichni měli nějak otevřený. Mohu ale říci,že se mi nic neztratilo. Všechny dárky včetně mastiky byly na místě.Nevím jak dopadli ostatní.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–20 h