Detail recenze: Hotel Ancora Beach

  Bulharsko, Primorsko

4/5

Iva:
Jela jsem po 40 letech na dovolenou k moři (28.8.-4.9.) . Byl se mnou 5letý vnuk . Oba jsme si to moc užili . Vyšlo nám počasí, k moři to bylo kousek, ubytování bylo výborné. Personál příjemný. Jediné co se mi nelíbilo - odjezd od hotelu jsme měli ve 22,40 hod (odlet v 1,40) a pokoj jsme museli opustit ve 12 hod. a není příjemné se téměř 12 hodin pohybovat na ulici a kufry mít po chodbách hotelu . Je škoda, že na toaletách , které jsou v přízemí nebyla umístěna sprcha, mohlo by se být na pláži delší dobu a pak se v pohodě osprchovat . Nebyla by na škodu ani menší místnost na uložení kufrů a popř.převlečení , takhle jsme se oblékali na chodbách hotelu.Napadlo nás i si pokoj připlatit, ale bohužel nebyl žádný volný.

Ubytování

Ubytování se nám moc líbilo . Pokoje byly čisté a usmívající se personál každý den uklízel, což jsem ani neočekávala.


Strava a stravování

Snídaně byly dobré a pestré, méně hvězdiček dávám z toho důvodu , že nevypadaly moc vábně na pohled a nebyl tam snad ani jeden kousek neotřískaného nádobí , chyběly ubrousky. Pokrmy a nápoje byly průběžně doplňovány. Jinak jsme si v hotelu dali první den večeři a ta nám teda nechutnala, ale spíš z důvodu, že to bylo naprosto studené ,ale zase šopský salát mi tam chutnal nejvíc. Také personál restaurace byl spíše zamračený.


Vybavení, služby a personál

Vybavení hotelu super . Pokojské a recepční také . A jak jsem již psala personál v restauraci celkový dojem pokazil , ne že by byl nepříjemný , ale takový nijaký . Asi již byli unaveni.


Pláž a moře

Moře úžasné, což pro nás bylo nejdůležitější, vždyť kvůli němu jsme jeli. Pláž by šla až na ty nedopalky z cigaret , možná už jich bude i víc než písku.


Okolí hotelu

Kousek na pláž , kousek do obchodního centra, klid .


Celkový dojem

Dovolená se nám moc líbila a pokud ještě někdy pojedeme, tak bychom se klidně vrátili na stejné místo a se stejnou cestovní kanceláří.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–17 h