Detail recenze: Hotel Ancora Beach

  Bulharsko, Primorsko

4/5

Cena
od 8 969 Kč/os
Vilda:
V Bulharsku a konkrétně v Primorsku jsme byli pro spokojenost dětí již třikrát po sobě. V hotelu Ancora beach jsme letos byli podruhé. Loni jsme vyzkoušeli hotel jiný a po srovnání jsme se do Ancora beach s radostí vrátili. Jediným kazem je zkušenost s personálem na burgaském letišti. Po přistání a následném vyzvedávání zavazadel, uražené zámky na kufrech. Děti si dovnitř daly o čemž jsem ale nevěděl, peněženku se svými penězi. 20 € a 200 Kč fuč. To je daň za pohodlnost balit kufry do folie. To je ale jediné negativum a upozornění pro ostatní.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Už jsme v tomto hotelu byli již předloni a po lonské zkušenosti v jiném hotelu, jej můžeme jen doporučit.. Ubytování odpovídá nabídce a fotografiím cestovních kanceláří. Ubytování se dvěma přistýlkami formou apartmánu o dvou samostatných místnostech a sociální zařízení se samostatnými vstupy z předsíňky. Pro rodiče s dětmi naprosto vyhovující.


Strava a stravování

Pro mě osobně strava nic moc, měli jsme pouze snídaně,stále stejná skladba každý den. Osobně bych preferoval dovolenou v Bulharsku zcela bez stravování. V okolí a celém Primorsku mraky vynikajících restaurací, kde se dá za slušné peníze, kolikrát ještě levněji než u nás najíst. Vynikající jsou produkty místních pekáren, ať sladké či slané. Jinak nabídka místní hotelové restaurace rozsáhlá a jídla vynikající. Díky strategickému místu skoro pořád zaplněná.


Vybavení, služby a personál

Personál v hotelu ač s podivem, neboť tam jsou od rána do večera, je velice ochotný a přátelský. Pokoje ,,uklízeny" denně, ručníky vyměněny za dvanáct dnů pobytu 3x. S podivem jsem pročítal předchozí recenze některých all inclusive zhýčkaných recenzentů, kteří by chtěli nejraději denně i utírat prach. To v Bulharsku nečekejte. My osobně jsme byli se vším spokojeni. Osobně bych ovšem uvítal rošíření WiFi po celém hotelu, funguje spolehlivě pouze na recepci a v hotelové restauraci, jak vnitřní i venkovní.


Pláž a moře

Voda v moři, ač se jmenuje Černé, je naprosto průzračná, pokud nejsou veliké vlny. Severní pláž je z hotelu dostupná opravdu pouze přes duny. My jsme se chodili koupat mimo placenou zonu. Je to opravdu jen o pár desítek metrů dále směrem na sever k vile Perla Je tam méně lidí a koupání skvělé. Vstup do moře pozvolný, po třiceti metrech vody po ramena. Pro děti vynikající.


Okolí hotelu

Okolí hotelu, což platí i pro celé Primorsko a Bulharsko samotné nic moc. Řídí se rčením, co je za plotem mě nezajímá. Je to ale dáno i tím, že zde neustále probíhá výstavba nových hotelů a zařízení (ne v turistické sezoně).


Celkový dojem

Pro nás naprostá spokojenost, ubytování i koupání skvělé! Rádi se zase někdy vrátíme.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h