Detail recenze: Hotel Andonia

Řecko, Olympská riviéra, Nei Pori

5/5

Cena
od 7 090 Kč/os
Jirka:
Příjemné prostředí jak v okolí hotelu, tak i celkově. Doporučuji všem rodinám s malými dětmi. Žádné diskotéky, jen v sezoně, tj. od 1.7. hudba k poslechu v přilehlém parku, ale pouze do 22 hod. ( přímo u kapely lze i tančit - restaurační obsluha). Písčitá pláž cca. 150 metrů od hotelu s velmi mírně svažujícím terénem do moře.

Ubytování

Vzhledem k ceně přiměřené ubytování. Kuchyně, pokoj a sociální zařízení (dle místních poměrů). Hotel v příjemném a klidném prostředí. Obchod potravinami za rohem domu, restaurace - několik v blízkém okolí (min. 50m.)


Strava a stravování

Pobyt bez stravování - možnost v blízkých restauracích, popř. možno vařit v kuchyňce. Strava v restauracích za přiměřené ceny .


Vybavení, služby a personál

Skromně zařízená kuchyňka s ledničkou a vařičem. Chybí konvice na vaření vody. Hřiště pro děti přímo před hotelem přes silnici a za ním již pláž.


Pláž a moře

Pláž písčitá cca. 150 metrů od hotelu, mírně svažující písčitý terén ve vodě. Lehátka a slunečníky k dispozici - po příchodu přijde obsluha u které si objednáte pití. Cena obsahuje i cenu za použití slunečníku a lehátek. Např. 1 dospělá osoba a dítě ( pivo a limonáda) 3,5 EU


Okolí hotelu

Velice příjemné a klidné prostředí doporučuji pobyt pro rodiny s dětmi, popř. i pro osoby staršího věku. Obchody v blízkém okolí, možnost stravování taktéž. Promenáda začíná již za zmíněným parkem kolem pláže až přes celé letovisko Neoi Poroi. Přímo u hotelu je zastávka vláčku, který Vás zaveze až do přístaviště v blízkém Platamonas. Možnost pokračovat dalším vláčkem na blízkou památku hradu. Platamonas je větší centrum kde lze nakoupit téměř vše.


Celkový dojem

Celková spokojenost nejen moje, ale celé rodiny. Dcera (4 roky) by se již chtěla vrátit protože se jí tam líbilo. Pokud na dovolenou s dítětem , tak určitě Neoi Poroi.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–19 h