Detail recenze: Anezi Tower Hotel & Apartments

  Maroko

3/5

Cena
od 22 980 Kč/os
Helena:
Hotel absolutně neodpovídá **** Hotel pro východní klientelu.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Až 3. pokoj jsme akceptovali, 2 předchozí nám nabídnuté nevyhovovali. Ne všechny pokoje mají balkon a ne všechny klimatizaci. Fén nefunkční, ručníky jako hadry na podlahu, až po věčném stěhování jsme měli nové a bílé.Sprchový nástavec stříkal na všechny strany, umyvadlo ucpané - po zavolání do recepce přišel údržbář do 5 minut a vyčistil, namontoval nové....Lednička nebyla, pouze za poplatek 5 EUR / den. Starý nábytek nám nevadil, výhled na moře z balkonu krásný. Za celý náš 15 denní pobyt probíhaly uvnitř hotelu a u bazénů naplno stavební práce, takže vrtání, bušení, řezání kotoučem dlaždiček. Prach lítal do bazénu. To samé, co slyšíte na sídlišti, když někdo dělá rekonstrukci bytu. A to si člověk přijel odpočinout !!!Nevím, jestli by si tohle dovolili, kdyby tam nebyla pouze "východní klientela", ale Němci nebo Francouzi.


Strava a stravování

Velký a rozmanitý výběr, jídlo často doplňováno, všeho bylo dost. Škoda , že kuchaři používali pořád stejné koření. Převažující ruská klientela se chovala, jakoby měl být druhý den konec světa. Ubrusy na stole občas špinavé, látkové ubrousky na otření úst někdy už po někom použité. Pořád dokola hrála v jídelně melodie z Titaniku, po naší prosbě dali jiné.


Vybavení, služby a personál

Chyběla lednička, po našem stěžování, že tam není, cestovka Eximtours poopravila informace na svém webu. Pokojské milé, personál bylo potřeba popohánět. Personál se snažil, na upozornění vstřícně reagoval a snažil se věci napravit. Hotelová hala příjemná. Animační programy denně (dopoledne u bazénu šipky, aqua aerobic, ping pong - snažili se.


Pláž a moře

Jemný písek, pláž ohromná, ne hlava na hlavě, lidi se rozptýlili , možno dělat kilometrové příjemné procházky bosky po mokrém písku nebo běhat. Na tzv. hotelové pláži žádné sprchy nebo WC. Čůrat se chodilo do Mc Donalda, cesta z pláže do hotelu se solí na těle také nebyla to pravé. Moře ne jako Středozemní 27 st., asi tak 24 st., prohřálose, dlouho mělko, příjemné. Je to Atlantik, takže příliv a odliv dost patrný. Chladný příjemný větřík od oceánu dělá klima příjemné, i když je horko, je to snesitelné, nepotíte se a nelapáte po dechu vedrem. Večery a noci příjemně chladnější.


Okolí hotelu

Bezpečno, každý hotel má u závory s příjezdem vrátného (strážce) . Blízká kolonáda u moře živější, jinak chcíp pes. Restaurace mimo promenádu prázdné, nuda. Jezdí levné taxíky, busy, zastávky blízko. Na ulicích celkem čisto. Město není typicky marocké, po zemětřesení v 60. letech vystavěno spíše v evropském stylu.


Celkový dojem

Berte jedině hotel***** a v jiné lokalitě. Maroko je krásné, ale spíše bych jela do letoviska Essaura nebo na sever. Jih je zase nejkrásnější co do památek a hor. Půjčit si auto (to jsme na 2 dni udělali) a Maroko spíš procestovat nebo si zaplatit poznávací zájezd.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h