Detail recenze: Anitas Beach Hotel

  Turecko, Alanya, Konakli

4/5

Aneta Z:
Jelikož Konakli znám, věděla jsem kam jedu. Hotel mě ale moc nezaujal. Nebyly klimatizovány společné prostory (restaurace, recepce), což bylo dost nepříjemné v takovém počasí. Lidé jsou zde milí a žádný větší problém s ničím nebyl.

Ubytování

Ubytování bylo hezké. Pokoje jsou klimatizovány centrálně, takže to znamenalo, že ovládač od klimatizace je uzamčen v držáčku na zdi. Je to celkem nepraktické ale nesetkala jsem se s tím v Turecku poprvé. Pokoj byl čistý ale celkem malý, krásný výhled na moře.


Strava a stravování

Jídlo bylo moc dobré.


Vybavení, služby a personál

V hotelu mi vadilo, že zde byl převážně německy mluvící personál (někteří na recepci bez snahy porozumět anglicky). Jinak velmi snaživé uklízečky a personál v restauraci a na baru. Musím však nejvíce vychválit maséry a lázně Hamam. S tím jsem byla naprosto spokojená a ještě nám nabídli další masáže za "lepší cenu" :)


Pláž a moře

Moře bohužel bylo rozbouřené, takže nebylo čisté. Poslední den pobytu bylo ale naprosto úžasné, klidné a čisté. (za moře hotel ani ck přece nemůže)


Okolí hotelu

Okolí hotelu bylo moc hezké. Je zde mnoho nákupních možností a místní lidé jsou přátelští. Jezdí hned od hotelu dolmuš do Alanyie takže není problém si udělat výlet na vlastní pěst :)


Celkový dojem

V hotelu se mi líbilo ale jelikož hodně cestuji, můžu s klidným srdcem říct, že jsem zažila už lepší hotely. Myslím, že tento hotel je vhodný spíše pro méně náročné klienty. V okolí jsou podle mého názoru lepší hotely, které se nesnaží zavděčit pouze našim německy mluvícím sousedům...


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Anitas Beach Hotel

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h