Detail recenze: Annabella Diamond Hotel & Spa

  Turecko, Alanya, Incekum

4/5

Petra:
Úžasná dovolená,krásný hotel,skvělé jídlo,čistý bazén,moře přímo u hotelu,příjemný personál.Náš 9-letý syn si tuto dovolenou opravdu užil - tobogány,bazén,moře...Doporučujeme navštívit "Delfinárium". V blízkosti možnosti nákupů.

Ubytování

Pokoje krásné, denně uklizené


Strava a stravování

Jídlo velice chutné,bylo ho vždy dostatek. Žádné fronty u švédských stolů, možnosti nealkoholických i alkoholických nápojů po celý den


Vybavení, služby a personál

Personál vstřícný, stále příjemný. U hotelu bazén,každodenně krásně čistý, tobogány. Lehátek i slunečníků dostatek, nikdy se nestalo, že bychom nenašli volné místo.


Pláž a moře

Pláž pěkná, dostatek lehátek i slunečníků,pozvolný vstup do moře. Přímo před hotelem kamenitý vstup do moře, kousek dále již písčitý. Moře teplé, ale při potápění toho nebylo moc k vidění. Ale to bylo snad jediné mínus..


Okolí hotelu

Kousek od hotelu je pár obchůdků, kde si můžete nakoupit jakékoli " značkové " oblečení, kabelky, boty.. Asi 2 km od hotelu přijdete do města,kde jich už je víc. Je třeba smlouvat, ceny tam mají dost přehnané.


Celkový dojem

Opravdu úžasná dovolená, které nemůžeme nic vytknout, maximálně jsme si to jako rodina užili. Můžeme všem doporučit, hlavně rodinám s dětmi.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.