Detail recenze: Hotel Apartamentos Tesy

  Španělsko, Murcie, La Manga del Mar Menor

4/5

Cena
od 8 990 Kč/os
Jana:
Naprostá spokojenost.

Ubytování

Apartmán čistý, teplá voda tekla kdykoliv, povlečení a ručníky v ceně.


Strava a stravování

Beze stravy, kuchyň vybavená dobře, sklokeramická varná deska, trouba, mikrovlnka, lednice s mrazákem, vše funkční.


Vybavení, služby a personál

V recepci jsem byla jen při přihlášení, neměla jsem žádný problém a tudíž ani důvod tam chodit. Na recepci pracovala také paní, co mluví česky. U bazénu jsem nebyla, tak nemohu hodnotit.


Pláž a moře

Přímo za rohem byla velká pláž u Mar Menor, moře teplé a vždy naprosto klidné, čisté, vstup do vody velmi pozvolný, na hloubku narazíte až velmi daleko od břehu. Naproti tomu Středozemní moře několikrát rozbouřené kvůli větru, ale také čisté, pláže se čistily každý den.


Okolí hotelu

Velký supermarket cca 5 minut pěšky, další supermarkety v Cabo de Palos, malé obchůdky všude kolem, jeden hned pod recepcí Tesy. Na procházky spousta možností, maják v Cabo de Palos a pak celá La Manga, která má přes 18 kilometrů. Prošla jsem jí celou pěšky a ta část hned u pevniny, kde je se nachází i Tesy je nejlepší. Jinak protože bylo po sezóně, tak byl všude klid a málo lidí.


Celkový dojem

Naprostá spokojenost, konečně místo, kde je i koncem září teplo a není to daleko. Mě osobně vyhovovalo, že bylo po sezóně a pláže byly poloprázdné, v noci nikde žádný řev teenagerských zájezdů z Holandska apodobně.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–19 h