Detail recenze: Aparthotel Ariane

  Řecko, Kréta, Hersonissos

2/5

Cena
od 11 331 Kč/os
Jan Staščák:
Po příjezdu na letišti-delegátka-otázka "ČETLI JSTE RECENZI NA HOTEL ARIANE?Odpověď NE?!Delegátka-Je to velice jednoduchý,jednoduchý,jednoduchý,jednoduchý(celkem 4 krát zopakovaná fráze).hotel!Ve skutečnosti se jedná o ušmudlaný,plísní zapáchající apartmán (jak je také uvedeno na na štítu tohoto zařízení!Takže velké rozčarování tak vychvalovaného a ne zrovna levného Řeckého ostrova Kréta! Jídlo se dováželo ve várnicích-nebylo zrovna nejhorší,pokud jsme s celou rodinou přehlédli občas zkysaná rajčata,nebo fazolový salát.Občas se také stalo-pokud se někdo zpozdil,že nebylo žádné maso,které někteří ruští přátelé rozebrali hned na začátku!Bylo jich tam celkem dost,ale naštěstí nás neohrožovali,jen byli trošku hlučnější než naše menšina. Pláž-pokud se to tak dá nazvat byla kamenitá,malá (vzdálená asi 300m). Plná lehátek za 3 eura.Mimo lehátek se téměř nedalo najít volné místo.. NEJLEPŠÍ ALE NAKONEC-POKUD PŘEHLÉDNU,ŽE SE TOALETNÍ PAPÍR MUSEL VHAZOVAT DO MALINKÉHO ODPADOVÉHO KOŠÍKU-KTERÝ ZA CELÝCH 11 DNŮ BYL VYNESENÝ JEN JEDNOU (jaká země,takový mrav-respektuji!!!)Ale zvyk tento respektovat nelze!!!DVA DNY PŘED ODJEZDEM DOMŮ PŘIŠLA PANÍ recepční"VEDOUCÍ "ADREA" v cca 11h.na náš apartmán (v té době jsem se tam ještě zdžoval"a dotazovala se jestli máme v pořádku splachování toalety?!Což už bylo velice podivné!!!! Po odchodu na oběd,zhrubu po půl hodině se mé ženě ze zamčeného pokoje ztratily dvoje šaty a dvě halenky (cca 3000 Kč).Okamžitě jsme věc hlásili osobně prostřdnictvím naši delegátky na policii! Nic se nestalo,žádná reakce ze strany odpovědných orgánů!Jen vyplněný formulář!!!! Já osobně bych chtěl poznat staré Řecko,ale takové už nikdy více!!! Jan S.

Ubytování

NEVYHOVUJÍCÍ-SMRAD PO PLÍSNI


Strava a stravování

NEBYLO NEJHORŠÍ,JEN SE STALO,ŽE RAJČATA BYLA JEDNOU ZKYSANÁ,TAKTÉŽ SE TAK STALO U FAZOLOVÉHO SALÁTU.MĚL JSEM POCIT,ŽE TYTO SALÁTY BYLY DOVEZENÉ JIŽ Z JINÉHO STOLU,KDE NENAŠLY UPLATNĚNÍ!


Vybavení, služby a personál

VELICE JEDNODUCHÉ,ALE TYTO PROSTRY NÁM SLOUŽILY JEN NA PŘESPÁNÍ,TAKŽE NÁM SPLNILY NAŠE POTŘEBY.


Pláž a moře

Velice špatné (myšleno v našem okolí)


Okolí hotelu

Z našeho pokoje moc krásný pohled na zapáchající kontejnery z odpadem,kde celou noc projížděly hlučné motorové stroje!


Celkový dojem

Celkový dojem?!Byli jsme tři (já,žena a můj 10ti letý syn) dovolená stála 42.000Kč na 11 dnů).Už nikdy více!


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–17 h