Detail recenze: Ona Marinas de Nerja Aparthotel

  Španělsko, Andalusie, Nerja

5/5

Cena
od 8 990 Kč/os
Aťka a Pepíno:
Jedna z nejhezčích našich dovolených, která v podstatě neměla žádnou chybu. SPOKOJENOST !!!

Ubytování

Příjemné čisté ubytování s neobvykle dobře vybavenou kuchyňkou v každém pokoji hotelu. Mikrovlná trouba, toustovač, varná deska, varná konvice, překapávač kávy, lednice, V jednotlivých pokojích a i v prostorách hotelu je příjemná vůně.


Strava a stravování

Polopenze formou švédských stolů, bohatý výběr i s malým dia koutkem. Z velkého množství teplé a studené kuchyně jsme si vždy vybrali dle vlastní chuti.


Vybavení, služby a personál

Vybavení hotelu perfektní, služby odpovídající. Možnost výběru jak sportovních tak i kulturních programů.


Pláž a moře

Pláž písečná přímo u hotelu, vstup do moře se měnil dle větru a vln. Byly dny, kdy pro kameny byl vstup do moře komplikovaný. Po utišení moře byl vstup s krásným jemným pískem. Doporučujeme nezapomenout si vzít sebou obuv do vody. Slunečníky a lehátka v ceně hotelu na travnaté pláži. Vodní sporty zde se neprovozovaly, pouze v bazénu vodní pólo. Vše velmi dobře udržované a pod dohledem.


Okolí hotelu

Krásné prostředí, cesta do Nerjy možná po pláži a i podél silnice po chodníku. Vzdálenost cca 2 km. Lze použít i BUS za cca 1 euro, nelze spoléhat na přesný čas odjezdu, zastávky nejsou nijak označeny. Jízdní řád dostanete v hotelu, ale není moc aktualizován. Upřesnění jsme dostali na informacích ve městě, kde zároveň je předprodej jízdenek. Ve městě lze zakoupit téměř vše i víno za 1 euro. Je zde Lidl, Supermarket MERKADO- nejlepší , SOL.


Celkový dojem

Velmi krásná dovolená, doporučujeme.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–19 h