Detail recenze: Apartmány Klára

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarska

3/5

Cena
od 577 Kč/os
Lubanek:
Byli jsme v tomto apartmánu již dvakrát v minulých 5 letech, jmenoval se tehdy jinak, nevím jestli má nového majitele. Slušně vybavené pokoje i studia, pouze příplatek 5 Euro na den za klimatizaci je příliš vysoký, ostatní apartmány ho mají tak 3 Eura nebo ho mají zahrnut v ceně.Majitelka objektu by se měla v době přijetí nových hostů pohybovat doma a ne prodávat v někde v krámku, protože jsme tam přijeli v 10h dopol. a neměl nás kdo ubytovat, čekali jsme až do 18 h večer než nás někdo ubytoval, v našem studiu ještě byl mladý pár, který už tam neměl co dělat, spletli si datum odjezdu a nikdo je na to neupozornil , natož vystěhoval a uklidil po nich.

Ubytování

Slušná úrovenˇ , balkon ve stínu do zahrady, pouze starší nábytek, místo TV by byla vhodná klimatizace v rozumné celkové ceně, okna v plastu , soc. zařízení dobré, místo venku na parkování -úzký vjezd.


Strava a stravování

Je to s vlastním stravováním , ale je možnost ve vedlejším apartmánu s českým personálem si zajistit polopenzi i s občerstvením i českým pivem. V dosahu je pekárna a malý trh se zeleninou a ovocem. Kuchynské kouty jsou na úrovni, dobře vybavené.


Vybavení, služby a personál

Apartmán pouze k přespání a posezením na malém balkonu, možnosti využití jsou až na pláži - 250 m , nebo v blízkosti hotelu Riviera za poplatek. Personál uklízí pravidelně, pouze je třeba vyřešit výše uvedený problém se začátkem ubytování - možná , že je už vyřešen a už se to nestává, uvidíme letos v červenci , kdy do to toho apartmánu jedeme, tak to mužeme porovnat, pak dáme vědět.


Pláž a moře

Pláž je 250 m od apartmánu , pod hotelem Riviera je perfektní , čisté moře, dostatek občerstvení, pouze málo srprch a WC , v restauracích Vás pokud si něco nedáte na WC nepustí a veřejné WC je na 1 km pláže zoufale málo, a je daleko a za poplatek 5-10 KN - možnost lehátek , šlapadel a jiných atrakcí za poplatek , někdy dost vysoký.


Okolí hotelu

Vzdálenost do obchodů je přijatelná, pouze do centra , ke starším památkám je to 2 km, budˇ po silnici nebo spodem po plážovém chodníku. Jezdí tam i mašinka s vagonky- silniční - plážová. Větší nákup si můžete udělat na Veliko Brdo na kraji Makarské v kopci, kde se dá i zajet autem nebo pěšky - do supermarketu KERUM , asi jako KAUFLAND. Procházky jsou možné po stezkách do horské části nebo po pobřeží do ostatních letovisek a přírody.


Celkový dojem

Celkový dojem díky moři a plážím je dobrý , pokulhává soc.zázemí a vzdálenosti na jednotlivá místa a samozřejmě převýšení při všech cestách , vše je ve svažité terénu typickém pro tuto oblast, není vhodná pro osoby s omezeným pohybem , kdo chce zhubnout nebo si posílit organismus je to vhodné, - počasí bývá perfektní , občas nějaká bouřka jinak dobrý, jen ceny v restauracích jsou pro nás dost nadsazené , ale s tím se musí počítat , jsme na dovolené, tak hezký pobyt !! P.s foto nemáme přišli jsme o všechny data z počítače , máme jen normální foto , ale pozor je opravdu co fotit ,mějte se.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h