Detail recenze: Hotel Aphrodite Beach Club

  Řecko, Kréta, Kato Gouves

4/5

Cena
od 9 900 Kč/os
Kamila:
Velký hotel se slaným i sladkým bazénem, hřištěm pro děti, amfiteátrem pro kulturní představení. Klidná, postupná pláž vhodná pro děti pár kroků od hotelu.

Ubytování

Na pokoji základní vybavení, postel, stůl, židle, televize, lednice, klimatizace, koupelna se sprchou. Žádné extra luxusní, ale co víc na pokoji, kde jen přespáváte potřebujete.Přišli jsme do čistého a uklízečka chodila každý den.


Strava a stravování

Při all inclusive bylo na výběr dostatek jídla. Snídaně se neměnily, ale nenapadá mě nic, co by chybělo. Na oběd a na večeři se vždy objevovalo vepřové, kuřecí, ryby v různých podobách. Jako příloha stále rýže, těstoviny, hranolky, brambory. Dále různé druhy zeleniny, ovoce, zákusky.Všechno bylo postupně doplňováno a i v pozdějších hodinách bylo všeho dost. Mimo stravovací hodiny otevřeny bary u bazénů a u pláže.


Vybavení, služby a personál

Zdarma minigolf, pingpong, tenis. beachvolejbal, lehátka u bazénu. Další služby jako posilovna, biliard, sauna zpoplatněny.Každý den animační programy - vodní pólo, aquazumba, aquaaerobic, turnaj ve fotbale, ve volejbale a další. Večerní kulturní představení v amfiteátru. Personál hlavně u barů příjemní, usměvaví lidé a jejich oblíbená hláška: "No stress".


Pláž a moře

Přímo u hotelu menší, klidná, postupná pláž. O pár metrů dál dlouhá pláž s velkými vlny a možnosti využití vodních sportů.


Okolí hotelu

Pár metrů od hotelu hlavní nákupní ulice se supermarkety, suvenýry a ostatními. Na druhé straně malý romantický kostelík.


Celkový dojem

Se vším jsme byli nadmíru spokojeni, můžeme jen doporučit jak rodinám s dětmi, tak i akčnějším lidem.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno