Detail recenze: Apollon Hotel

  Řecko, Kos, Lambi

4/5

Marie T.:
Skvělá dovolená s naprostou spokojeností včetně služeb delegátky pí. Mariky- cestovali jsme s CK Akvila, která měla vše velmi dobře zorganizovano.

Ubytování

Komplex se nachází v krásné rozkvetlé zahradě, která je velmi dobře udržována. Pokoj jsme měli prostorný, v klidnější části komplexu. Najdete zde i oboru s daňky a srnci. Denně probíhá úklid pokojů včetně výměny ručníků a osušek.


Strava a stravování

Stravování bez chyby, velký výběr jídel včetně ovoce, zeleniny, sladkostí, zmrzlin a nápojů. Jídlo je doplňováno, takže se vám nestane, že nemáte možnost něco ochutnat. Velmi dobrá organizace i přes velkou kumulaci strávníků.


Vybavení, služby a personál

Personál velmi ochotný a vstřícný. Pokud se vyskytne nedostatek či stížnost, vše je okamžitě řešeno! Animační programy-sport, zábava.


Pláž a moře

Pláž vzdálená cca 10 min chůze od hotelu, ale nám se moc nelíbila-čistota nic moc a v moři po pár krocích hloubka, což není uplně ideální pokud máte malé dítě. My jsme si půjčili kola a jezdili na pláž jinou, necelých 10 min jízdy na kole. Na ní bylo čisto, dlouhý a pozvolný vstup d moře. Moře krásné a čisté!


Okolí hotelu

V okolí hotelu najdete obchůdky, taverny, rozestavěné nebo chátrající budovy, ale to je v Řecku klasika. Nikde nebije do očí nepořádek.


Celkový dojem

Spokojenost, pohoda, sport.vyžití, zábava, památky....prostě dost dobrý, a to nejsme žádní cestovalé začátečníci!


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h