Detail recenze: Apollon Hotel

  Řecko, Kos, Lambi

4/5

Patron:
Stylový řecký hotel v bohaté a udržované zahradě. Všude zeleň, v tomto období navíc všechno kvete. Bydleli jsme v zadní části za hřištěm, kousek za hlavním areálem v jednom z osmi jakýchsi samostatných studií, takže veškerý rámus a lomoz z areálu hotelu k nám nedolehl a byl tu krásný klid, navíc s výhledem do hotelové daňčí obory. Jídlo naprosto skvělé, pestré, od všeho něco - zelenina, ovoce, místní speciality, výtečné pečivo. Fronty v jídelně, nedostatečná kapacita. Zcela nepodstatný, problém byl s televizí - deklarovaný příjem programů otřesný, ale na dovolenou se nejezdí koukat na televizi a na přehrání fotek a videí antény netřeba. Personál (v restauraci i český) příjemný a velmi ochotný. Doporučuji výlety i půjčování (kola, skůtru, auta) zařizovat ve vlastní režii. Je to sice bez dobré znalosti angličtiny riskantnější ale rozhodně výrazně levnější (auto CK ca.240€-1 týden - samostatně lze i pod 200€, Nisiros výlet /2dosp.+1 dítě/ CK 100 € - samostatně 50€ celkem). Děti mají všude kde jsme byli vstup zdarma !

Ubytování

Prostorný pokoj , čisto, vkusně zařízené, klimatizace, balkón s výhledem do daňčí obory. Ohledně ubytování nám nechybělo vůbec nic (snad jen výhled na moře).


Strava a stravování

Maximální spokojenost se skladbou a pestrostí - doplňováno okamžitě, každý si přišel na své, velmi pestré a chutné. Nepříjemné jsou fronty na večeři, restaurace nemá dostatečnou kapacitu. Personál kmital seč mu síly stačily, ochotný.


Vybavení, služby a personál

S vybavením spokojenost - lednice, koupelna se sprchou, stůl a židle v pokoji, balkón s nábytkem. V koupelně bychom uvítali trochu víc odkládacího prostoru. Denně uklizeno, vyměněné ručníky, zde rovněž naprostá spokojenost. S TV příjmem problém - vzhledem k našemu programu, jsme se to ale ani nesnažili řešit.


Pláž a moře

U doporučované pláže nepořádek, v moři řasy, po každém průjezdu lodi navíc vlnami ještě zčeřené, což při koupání a plavání při břehu dost vadí . Za čistějším mořem je třeba plavat dále od břehu - to bohužel platí víceméně pro celý Lambský výběžek ostrova. Pro koupání doporučuji spíš zvolit jiné místo.


Okolí hotelu

Hotel a areál samotný super, jinak řecká klasika - proluky zarostlé rákosím se střídají s tavernami a obchody a zde i spoustou půjčoven od kol po auta.


Celkový dojem

Z naší zkušenosti hotel jednoznačně super zázemí pro cestování. Vzhledem k okolí a stavu pláží je podle našeho názoru méně vhodný pro trávení "statické plážové" dovolené (= v nejbližším okolí). Doporučení rozhodně ano, ale s uvedenou poznámkou.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.