Detail recenze: Apollon Hotel

  Řecko, Kos, Lambi

4/5

Veronika:
Naprostá spokojenost - volte a jeďte zcela bez obav

Ubytování

Velké účelně zařízené pokoje, úklid denně (včetně čistého ložního prádla a ručníků s podnožkou), klimatizace odpovídající rozměrům ubytování, fotografie u CK a hotelu odpovídají realitě - krásná opečovávaná zahrada v plném květu s bazénem a příjemným zázemím.


Strava a stravování

Velký výběr vysoce kvalitních pokrmů v nepřeberném množství, stálé doplňování všeho. Vynikající feta, zelenina, mořské plody a zákusky (tedy především). Všeho mnoho a mňam!!!!!!!


Vybavení, služby a personál

Odpovídající potřebám, personál skvělý - vstřícný a nedotěrný. Hotel je obsazen tak ze 70% českou klientelou, dále pak Poláky a Rusy. Mezi brigádníky v obsluze restaurace je několik českých studentů. Kos počítá s Čechy (v obchodech zdraví a děkuji česky). Na Kosu je dost levně, nemusíte se nijak omezovat. Půjčovné aut cca 30 euro na den, nekupujte službu přes hotel ani CK, jděte přímo do půjčovny, domluvíte se anglicky i "rukama - nohama".


Pláž a moře

K pláži cca 5 minut, pláž oblázková a nic moc, ale po celém ostrově velký výběr typů. Cestuje se tu hojně na kole za směšné půjčovné - doporučuji!


Okolí hotelu

Klasické Řecko, mimo hotel "bordel" a země nikoho.


Celkový dojem

Skvělé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jen nevhodné pro ty, kteří chvějí soukromí, je to velký hotel s kupou lidí a hlavně dětí, což byl i náš případ, tedy spokojenost (nikomu zde nevadí pobíhání a pištění u bazénu).


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.