Detail recenze: Apollon Hotel

  Řecko, Kos, Lambi

4/5

Klea_R:
Hotel Apollon předčil naše očekávání, co do služeb tak i příjemného prostředí.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoje jsou jednoduše zařízené, ale naleznete v nich vše co je potřeba. Úklid byl každý den a na Řecko v opravdu špičkové kvalitě. Pokoj byl po úklidu vždy krásně navoněný a každý den nás na postelích čekaly jiné "ručníkové dekorace" :) Kladně hodnotím i fakt, že hotel vyšel vstříc s naší žádostí o pokoj v patře, není zkrátka problém se na čemkoliv domluvit.


Strava a stravování

Jediný problém stravování asi spočívá v tom, že se člověk od poloviny pobytu nenarve ani do jedněch plavek co si přivezl :) Jídlo bylo opravdu vynikající, nechápu jak si může někdo na stravu v tomto hotelu stěžovat. Na výběr byla samozřejmě taková ta universální jídla, ale i spousta řeckých specialit. A pokud někdo tvrdí že ne, asi za řecké jídlo pokládá pouze gyros a o zbylých řeckých klasikách nemá ani ponětí. Pravdou je, že snídaně se opakovaly, to ale z prostého důvodu, že na výběr bylo vždy vše, co je člověk vůbec schopen vymyslet. Takže nebyl problém, vybrat si každý den něco jiného.


Vybavení, služby a personál

Personál byl příjemný, od uklízeček až po recepční není co vytknout. I na all-in se s námi barmani i ostatní personál bavil velmi vřele, přestože jim z toho neplynulo žádné spropitné. Příjemným překvapením bylo, že veškeré služby hotelu (tenis, kulečník, atd.) byly pro all-in zdarma.


Pláž a moře

Co se týká pláže, to je asi jediné slabé místo. Nezklame ani nenadchne. Taková ta klasika s hordou slunečníků a pískem co vlastně není písek ale drobné kamínky. Moře zakalené a velmi neklidné, jelikož na této straně ostrova fouká a fouká a pak zase fouká. Ale jelikož je Kos malý, v dojezdové vzdálenosti max. 20 minut se dá najít plno jiných kouzelných pláží.


Okolí hotelu

Okolí hotelu bylo poklidné, první den jsme se naivně vydali pěšky do centra, což by byla hezká procházka, kdyby cesta nebyla tak přímá a nevypadala v tom řeckém pařáku tak nekonečně :) K přístavu je to dobrých 20 minut chůze. Pro příště jsme ale už byli moudřejší a zjistili, že přímo před hotelem je autobusová zastávka, ze které vás dopraví do centra za pár drobných.


Celkový dojem

Celkový dojem byl zkrátka výborný. Hotel byl jako oáza, přátelská atmosféra a všude samé květiny, palmy, i přesto ale nikde žádný hmyz. Umístění perfektní, neumím si představit, že bychom byli v jakékoliv jiné části ostrova, město Kos totiž opravdu tepe a to zejména v noci :)


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Apollon Hotel

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h