Detail recenze: Apollon Hotel

  Řecko, Zakynthos, Tsilivi

3/5

Cena
od 11 490 Kč/os
Barbora:
Krásná země, příjemní lidé, pláž vzdálená přesně podle katalogu, hotel pěkný. Pokud jste zvyklí na luxusní ubytování, tento hotel není pro Vás. Pokud chcete ubytování čisté, personál příjemný, jídlo dobré - pak je tenhle hotel dobrá volba.

Ubytování

Ubytování samotné bych hodnotila rozporuplně. První pokoj,který nám v hotelové recepci nabídli (já + syn 12 let), byl v přízemí, byl tmavý, malý, zastavěný velkým množstvím postelí na daný prostor s vyhlídkou z balkonu (na úrovni chodníku) na zaparkovaná auta za hotelem. A to i když jsem měla ve smlouvě výslovně uvedeno, že chci pokoj v prvním patře. Po reklamaci (a skutečně vstřícném postoji majitele hotelu) jsme se synem dostali pokoj v patře prvním, světlý, prostorný, s balkonem nad hoteleovým bazenem.


Strava a stravování

Snídaně by si snad zasloužily větší kreativitu, ale jinak jídlo - hlavně pak teplé v hotelové restauraci-baru bylo výborné, a pokud jsme byli v Tsivili ani jinam jsme nechodili.


Vybavení, služby a personál

Veškerý personál milý, vstřícný, ochotný. Úklid hotelové služby probíhal denně, ručníky vyměnili 3x do týdne.


Pláž a moře

Moře kousek od hotelu, čisté, průzračné. Pláž každé ráno uklizená.


Okolí hotelu

Klasické letovisko. Doporučuji - vezměte auto či skutr a projedte se po ostrově. Skály a moře jsou užasné, jak na severu, tak i na jihu. A v Tsivili si zajděte na minigolf.


Celkový dojem

Zažili jsme zde krásnou dovolenou, pojeli jsme ostrov křížem krážem. Všude jsme potkávali příjemné a vstřícné ostrovany, ochotných ukázat cestu či jinak pomoci. Nádherná příroda. Můžu jen doporučit.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h