Detail recenze: AQI Pegasos Club Hotel TTH

  Turecko

3/5

Týna P.:
Po zkušenosti z naší první rodinné dovolené, která byla přiznám se autem do Chorvatska, se tahle naše dovolená zdála jako sen. Je fakt, že ten kdo hledá chyby, by jistě nějaké našel, ale naše rodina přijela hlavně za sluncem, mořem a odpočinkem. A to vše jsme zde našli.

Ubytování

Z letiště jsme přijeli akorát na večeři a hned poté jsme měli pokoj připravený, sice místo dvou přistýlek na nás čekala jen jedna a jedna dětská postýlka, ale jednu noc to děti vydrželi a druhý den po upozornění na recepci, to dali do pořádku. Jinak celkem čisto, když přehlédnu fakt, že místnost má i rohy a v koupelně by potřebovaly opravdu trochu víc péče. Ale člověk se na pokoj šel opravdu jen vyspat, tak se tohle dalo přežít.


Strava a stravování

Vše nač si vzpomenete, jak v restauraci, tak u bazénů a tobogánů, nemělo to chybu.


Vybavení, služby a personál

Na začátku jsem si zaplatila pravou tureckou masáž a doporučuji všem ženám, byl to relax. Zábava v celém areálu žila celý den, přes vodní pólo, různé soutěže u bazénů až po večerní disco pro děti. Samozřejmě nejvíc zabodovaly tobogány, kterých se děti s tatínkem nemohli nabažit.


Pláž a moře

Pláž hned u hotelu, přístup do moře za 1, čisto a všude krásný písek.


Okolí hotelu


Celkový dojem

Super, jela bych klidně znovu. Děti se nestačili nudit, rodiče si odpočinuli a tak to má být:-)


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.