Detail recenze: Ariadne Beach Hotel

  Řecko, Kréta, Malia

5/5

Cena
od 11 490 Kč/os
AKROZ:
Super nezapomenutelná dovolená!

Ubytování

Pokuje malé, ale s klimatizací i ledničkou. Úklid denně, ale nic moc.


Strava a stravování

Spousta pestrých druhů jídel, ovoce, zeleniny, zákusků, po celý den zmrzlina, pití, drobné zákusky slané i sladké (program all). Trošku slabší snídaně. Stravování možné buď na otevřené terase nad mořem nebo uvnitř.


Vybavení, služby a personál

Delegátka absolutně neznalá prostředí - info jsme získali od lidí, kteří už někde v okolí byli. Super animační tým!!! Pokud byly eventuelně nějaké chmury, animátoři je rychle rozptýlili. Animátorům patří velký dík a velký obdiv! Animace v českém, polském a anglickém jazyce. Animační programy - super, výjimečné, zajímavé, pestré. Personál hotelu - co člověk, to originál - příjemní. Bazén super - nedaleko moře i nedaleko pokoje.


Pláž a moře

Miniplážička přes silnici hned pod hotelem - kamenitá. Nádherně čisté a průzračné moře. Pozvolný vstup.Lehátka přes silnici. Další, písečná pláž cca 5 minut od hotelu, velmi pozvolný vstup do moře, zde možnost různých vodních sportů i atrakcí.


Okolí hotelu

Do města cca čtvrt hodiny chůze po silnici - spousta obchodů a nákupních možností. Jednou týdně trhy. V areálu bylo tolik možností zábavy, že jsme procházky dělali jen výjimečně. Delegátka nabízela spoustu zajímavých výletů. Pokus si je objednáte sami ve městě, vyjdou vás na půlku i méně (jak který). Ale určitě si nějaký dopřejte! Jsou nádherné!


Celkový dojem

Dovolená, na kterou dlouho nezapomeneme díky superanimátorům, čistému moři, výbornému jídlu a pohodě, která v celém areálu vládla.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h