Detail recenze: Hotel Pěkná dovolená

Řecko

Cena
od 11 490 Kč/os
Marie:
Hotel má uvedeny 4 hvězdičky a dle mého názoru tomu i odpovídá.

Ubytování

Pokoj, kde jsme byli ubytováni, byl prostorný, čistý, tichý a schody k němu nám nevadily. Hotel je zajímavě zasazený do svahu, res. jednotlivé řady bungalovů, ale pro méně pohyblivé osoby by zde mohl být problém. K pokojům vedou pouze schody a na každé jídlo, do bazénu i k moři je nutné schody sejít nebo vyjít (od cca 10 do 55, dle polohy pokoje),


Strava a stravování

Jídlo bylo moc dobré, pestré a všeho dost. Pití také dobré a velký výběr, není však možné si vzít vodu s sebou, tolerují pouze pití pro děti.


Vybavení, služby a personál

V hotelu funguje animační tým, který se bezvadně staral o kulturní a sportovní vyžití. Personál hotelu byl příjemný a milý.


Pláž a moře

Před hotelem je malá oblázková pláž, která je částečně chráněná vlnolamem, takže zde nebyly (alespoň v době našeho pobytu) žádné tak velké vlny, že by se nedalo koupat. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je cca 10 min. chůze.


Okolí hotelu

Okolí hotelu je klidné, ale do města to není daleko a je zde na co se dívat - obchody, kostelíky (je zajímavé, že v pravoslavném na nejvyšším vršku je v neděli sloužena katolická mše), jezero, promenáda s tavernami, dva přístavy, autobusové nádraží odkud vyjíždí množství autobusů do okolí města, ale i do Herakliónu, je zde muzeum a také informační centrum, kde dostanete např. mapu města a jízdní řád autobusů..


Celkový dojem

V hotelu jsme prožili pěknou dovolenou, budeme určitě vzpomínat.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h