Detail recenze: Hotel Arion Resort Vassilikos

  Řecko, Zakynthos, Vassilikos

4/5

Aneta Večerková:
Vše bylo perfektní, krásně nám to vyšlo, neměly jsme s ničím problém a byly jsme velmi spokojené jak s hotelem tak i s okolím.

Ubytování

Hotel je na velmi dobrém místě ve vesnici Vasilikos. Pár minutek chůze k pláži, také kousek centra k obchodům. Je to klidná oblast. Bazén byl čistý, u bazénu je bar a venkovní posezení, dále vířivka, dětské hřiště, trampolína, pingpong, stolní hry, večerní promítání na plátno.


Strava a stravování

Snídaně a večeře nám velmi chutnaly, vždy byl bohatý výběr-masité pokrmy, zelenina, ovoce, sladké, slané, pečivo, zákusky, jogurt, saláty. Jo margaríny byly žluklé, není se čemu divit v takovém horku, navíc si myslím, že právě v takovém horku se dá bez másla nebo margarínu vklidu obejít-vždyť domácí mají místo těchto tuků olivový olej. Myslím, že vybrat si mohl opravdu každý. Příjemné, klidné posezení uvnitř i na terase. Na obědy se dá chodit do okolních taveren nebo i přímo na hotelu.


Vybavení, služby a personál

Myslím, že vybavení bylo dostačující, na pokoji jedna velká skříň s ramínky, stolek, židle, televize, lednice, trezor, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, záchodem, klimatizaci jsme měly za 5 euro na den, ale dá se vydžet i bez ní pokud otevřete do průvanu vstupní a balkonové dveře. Hotel byl čistý, žádní brouci a podobná havěť, úklid byl jednou za dva dny. Personál byl velmi přátelský. Bylo o nás dobře postaráno. Dokonce i sám majitel hotelu se stará o spokojenost svých hostů a snaží se, aby byli spokojení všichni.


Pláž a moře

Kousíček od hotelu je jedna z nejlepších pláží na ostrově-Banana beach, s pásem kamínků u vstupu, jinak krásně písčitá, pozvolný vstup, čistá voda, malé vlny, málo lidí. Další pláže nejsou také daleko dá se dojít pěšky nebo si vypůjčit dopravní prostředek-skútr, čtyřkolku, auto a dojet na jinou pláž. Krásná je pláž v Gerakas-je poměrně dlouhá, písčitá, skoro jako v zátoce, takže jsou tam uplně minimální vlny, otevřená je pouze od východu do západu slunce, protože tam mají hnízda karety. Malá pláž se skalami po stranách je Vrahos, nejrušnější co jsme viděly je Sant Nicolaos beach-spousta mladých lidí a hlasité hudby, vodní sporty na Tropicana beach.


Okolí hotelu

Klidné, výhodná poloha, možnost procházek po vesnici, k pláži, nebo na okolní kopce odkud je úžasný výhled na nejen na Vasilikos ale i na další letoviska a na Laganskou zátoku. Doporučuji také výlet lodí k Modrým jeskyním a na pláž Navagio, kde je vrak pašerácké lodi. Z Vasiklikosu jezdí také autobusy do hlavního města Ostrova-Zante, kde je přístav, historická budova banky, náměstí, radnice, kostel Dyonisa Solomose-patrona ostrova.


Celkový dojem

Úžasná dovolená, Zakynthos je nádherné místo. Rozhodně doporučuji.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Seniory
  • Všechny
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.