Detail recenze: Arsi Paradise Beach Hotel

  Turecko, Alanya, Tosmur

3/5

Věrka:
Turecko - Alanya, Hotel Merlin Beach. Hezká dovolená plná slunce a krásné průznačné vody, která měla teplotu 32 st. C.

Ubytování

Byli jsme ubytováni ve vedlejším hotelu, který byl nejspíš původně hlavní, protože tam byla zrušená recepce. Pokoj v prvním patře hotelu. Takový rádoby apatmán s velkým prostorným balkonem. Výhled do zahrady. Celou dobu pobytu kapala nebo spíš tekla malým pramínkem sprcha. Za celou dobu nikdo bohužel nepřišel opravit. Ale protože jsme byli celý den buď na pláži a nebo u bazénu, tak se to dalo přežít.


Strava a stravování

Jídlo bylo dobré a dostatek. Ovoce každý den (hlavně melouny, švestky a jablka). Jinak denně výběr ze salátů a zákusků. Ochutnali jsme i místní polévky. Jeden den byl Kebab, který se nedá srovat s tím u nás. Ten jejich je podstatně lepší. V jídle jsme si vždycky vybrali a dobře jsme se najedli.


Vybavení, služby a personál

V pokoji jsme měli ledničku, takže jsme si tam mohli dát vychladit i nápoje. S úklidem se moc nezdržují, ale výměna ručníků probíhala celkem pravidelně. Klimatizace dokonce i funkční. Personál hotelu až na výjimky ochotný.


Pláž a moře

Na pláž se chodilo podchodem. Měli jsme z toho nejprve smíšené pocity, ale bylo to v pohodě a hlavně kousek. Na pláži lehátka a slunečníky za poplatek. Po prvotních dohadech, nakonec pohoda. Takže zkušenost, že si nesmíte nechat nic líbit. Pláž oblázková, vcelku čistá. Sprcha se sladkou vodou a plážový bar za poplatek. Pivo za 3 EURA jsme si vychutnávali. Moře bylo to nejúžasnější na celé dovolené. Průzračně čistá voda a ještě k tomu teploučká, že se nám nechtělo ani z vody.


Okolí hotelu

Z balkonu pohled do zahrady a na dvorek. Nic moc. Vedle hotelu obchůdek z kabelkama a s botama. Cca 100 m samoobsluha a různé obchůdky z textilem. U hotelu zastávka autobusu, takže za necelá 2 EURA jste se dostali do města. Autobus jezdil každou chvíli a byl klimatizovaný. Takže do středu města na BAZAR je to kousek.


Celkový dojem

Dovolená celkem pěkná. Asi bychom již nevolili stejnou lokalitu. I když můžu říct, že když jsme viděli, do čeho jeli naši spolucestující, kteří s námi letěli. Tak Alanya je nejhezčí. Pokud chcete zažít rušnější dovolenou, tak doporučuji jet do středu města. V našem hotelu nebylo tolik zábavy, kterou by člověk očekával. Pokud mohu srovnávat s jinými dovolenými, tak toto bylo velmi slabé. Byla zde ale možnost různých výletů. Doporučuji hlavně tureckou saunu. Vyzkoušely jsme s dcerou a bylo to super. Nejlépe jít hned z počátku dovolené, dokud nemáte tělo ještě opálené. Pak by to nebylo tak příjemné.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h