Detail recenze: Artemis Princess Hotel

  Turecko, Alanya, Obagöl

3/5

Ladybird146:
Typicky městský hotel odpovídá 3*, v centru Oba, bez animačních programů, vhodný spíše pro mladé a nenáročné, na pláž kousek, výborná strava, bez animačních programů (byly pouze 2x na 1h), od letiště cca 2 hodiny busem. Celková spokojenost tak za 3. Příště vybereme snad lépe, ale dovolenou nám to zcela nezkazilo :D

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Menší pokoje, všechny s balkonem, některé do ulice, některé do vnitrobloku hotelu (bazén)), standardně zařízené, mini lednička (nechladí!), koupelna s wc a sprchovým koutem. Klimatizace ovládána centrálně!!!!! Už nechceme zažít!!! Prostě nefoukala........V tomto hotelu měl s klimatizací problém snad každý. Prostě vedro a to Vás po 2 propocených nocích přestane bavit a docela zkazit dovolenou! V tomto případě žádejte jiný pokoj, ať nedopadnete jako my! Další možností je stoupnout si před klimatizací v restauraci :D Co se týče úklidu, tak čisto.


Strava a stravování

Všeho dostatek, velmi chutné!!! Restaurace je v 5.patře s částečným výhledem.....oddělená ne/kuřácká


Vybavení, služby a personál

Městský hotel přímo v centru Oba, vhodný spíše pro mladé a nenáročné. Pro děti nedoporučuji! Žádné animační programy, skluzavky, zábava, ani dětské brouzdaliště! Bazén pro hotel s více než 110 pokoji malinkatý, ale vždy jsme se někam vešli.Druhý bazén u baru zcela mini, otevřeny pouze do 19h!. Předností je strava, ta byla výborná a masáže! (20euro, pak jsme je našli i za 10euro,ale tyhle byly prověřené). Všichni jinak velmi milý, snad jen na šéfa baru. Jakmile odbije 23.30h nenalijí Vám už ani deci vody! V rámci all in- voda, káva, post mix ( nějaké šťávy nebo juice nebo co to bylo), vodka, víno, gin, tonic, pepsi. Ostatní za poplatek včetně zmrzlin. Od 11 - 17h hamburger,hranolky,sušenky. V hotelu dost Rusáků a Němců! Od pláže cca 200m, příjemná procházka :D , pláž č.15 údajně pro tento hotel. 2 lehátka+1slunečník za 2 eura /den. U baru na pláži v průměru o polovinu dražší než v baru v hotelu.Na pláži Skisailing, banán,tubbing. Moře na náš vkus dost teplé, čisté., pro děti ok. Boty do vody nejsou potřeba.Od CK jsme výlety nevyužili, je lepší se dát po vlastní trase! Do centra Alanye BUS č.1 cca 10min., půjčenío auta 25euro a můžete zajet kamkoli (hory,řeka Dym..., hrad v Alanyi,Pamukkale atd. Doporučujeme vzít Eura a směnit na TL (turecká lira). V přepočtu 1 TL asi 12kč. Za 1 euro asi 2 TL.


Pláž a moře

Pláž cca 200m (pláž číslo 15), v baru na pláži moc příjemní, moře čisté, ale hlava na hlavě.


Okolí hotelu

Klasické na městský hotel, bez odpadků, krámky všude a levno, tedy jak usmlouváte :D ......doporučujeme nejdříve zkouknout ceny pevné, ať víte, na jaké ceny jinde smlouvat.


Celkový dojem

Dovolenou jsme chtěli sice trochu jinou,ale když zbylo jen tohle........nároční určitě nejsme, ale když šetříte na dovolenou, tak si jí chcete užít,nebo ne?


Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h