Detail recenze: Asrin Beach Hotel

  Turecko, Alanya, Türkler

3/5

Cena
od 8 552 Kč/os
Bára:
Katastrofa, pro milovníky pořádku a 4* hotelů, absolutně nedoporučuji. Nedoplněné sklenky, hrnky, neuklizené stoly,všudypřítomný pach, samý rus.. Jezdím na dovolenou každoročně a toto je prvně, kdy obrázky a popis dost významně klamaly.

Ubytování

pokoj čistý, prostý s balkonem a vanou klimatizace slabá, ale tam bylo čisto.


Strava a stravování

Jídla málo, mnoho salátu, ale hlavní jidla jen 4 mísy a to jedno denně hranolky, druhé brokolice a pak maso téměř denně kuřecí, prostě chlap se tam nenají.Dezerty odporné růžový , hnědý a zelený pudink z vody. Zmrzlina nebyla, jinak chuťově jídlo dobré, ale špatný je ten malý výběr.Ovoce jen meloun a víno, nic víc. Bar měl končit v 23:00, avšak již ve 21:00 jim došly kelímky a nenalili pokud si dotyčný někde nenašel hrnek.


Vybavení, služby a personál

Číšníci jen kluci max 15 let a chatičtí , nezorganizovaní, neschopní uklidit prostory u bazénu a v jídelně, šílený chaoz.


Pláž a moře

Pláž neutulná , všude kameny, vlez do moře kamenitý , voda krásná první tři dny pak plíny kusy plastu atp.


Okolí hotelu

V okolí nic není, nalevo 3 km Avsalar, a pravo je Konakli , kde jsou trhy, to se dá , ale pouze autobusem. Chcípl tam pes.


Celkový dojem

Pro lidi, kteří si koupí 4* hotel a jedou sem to je katastrofa, to raději pod stan.. to je maximalne 3* a to hodně přidávám.A spíše plná penze než all inclusive,když má člověk žízen a neustale nemaji pití tak si du koupit vodu ven a stejne si musim zase neco platit.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h