Detail recenze: Asterias Hotel

  Řecko, Rhodos, Theologos

4/5

Cena
od 10 569 Kč/os
Lucka:
Hotel se nachází na klidném místě ostrova, kousek od pláže. Pro rodiny s dětmi ideální. Ale určitě se bude líbit i mladším generacím. S přítelem jsme se vrátili minulý týden a nemohli jsme si na nic stěžovat. Nechápu recenzi, kde slečna píše, že hvězdičky neodpovídají hotelu, že personál je neochotný, nalévají málo alkoholu. Naopak ! Hotel má sice dvě hvězdičky, ale všude bylo čisto, uklízečky každý den mění ručníky, myjí koupelnu a převlékají postele. Jídlo bylo výborné. Co se týče alkoholu, jeden panák tam = 2-3 panáky u nás. V blízkosti hotelu se nachází pár obchůdků, kde si člověk suvenýry nakoupí a nepotřebuje ani do města. Takže celkový dojem byl super, sešlo se nás více mladých a byli jsme se zájezdem naprosto spokojeni :) Určitě doporučujeme :)

Ubytování

Vše bylo čisté, každý den se uklízelo. Okolí hotelu upravené, krásné hřiště pro děti, bazén čistý.


Strava a stravování

Každý si přišel na své. Denně brambory, těstoviny, kaše, hranolky, několik druhů masa, zelenina, ovoce, ke svačině bud pizza nebo buchty. Nebylo jídlo abychom si nevybrali :)


Vybavení, služby a personál

Na to, že má hotel "pouze" dvě hvězdičky, jsme si nemohli stěžovat. Můžete si připlatit klimatizaci, ale nebylo to nutné. Stačí si na noc otevřít balkon. Jediné co doporučuji je nějaký silný repelent na komáry. Dále je možnost si uchovat věci do trezoru, ale taky to není nutné. Uklízečky si ničeho nevšímaly. Když se něco někde válelo, tak to jen zvedly nebo posunuly, aby mohly vytřít. Personál byl velice vstřícný, cokoliv člověk potřebuje, tak Vám zjistí a zařídí.


Pláž a moře

Pláž není až tak udržovaná, jsou zde k dispozici lehátka. Je písčito-kamenná. Moře je teplé (cca 28 stupnů), jedinou nevýhodou je, že na této východní straně ostrova fouká vítr, takže je moře lehce zkalení pískem a nedá se zde kvůli větším vlnám šnorchlovat.


Okolí hotelu

Čisté, udržované. Před hotelem dětské hřiště, pingpongový stůl a kulečník. Pláž je kousek od hotelu. Obchůdky cca 500m.


Celkový dojem

Celkový dojem z této dovolené je luxusní. Za výbornou cenu výborná dovolená ! Určitě doporučuji.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h