Detail recenze: Astron Hotel

  Řecko

4/5

Sylva P.:
Hotel Astron je rohová několikapatrová budova přímo u pobřežní promenády v centru letoviska Ierapetra, na jihu Kréty. Je to zrekonstruovaný 4* a moderně zařízený městský hotel. Bazén bohužel nemá. Leží však hned u pláže. Vhodný spíše pro ty, kteří chtějí být "v centru dění" a blízko nákupních možností.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytování nabízeli v pokojích standard pro 1 osobu, standard pro 2 osoby, pak junior suite a family suite. Moderně zařízené pokoje s balkónem, koupelnou, vysoušečem vlasů, hypoalergeními matracemi a polštáři, LCD SAT TV, klimatizací, Wi-Fi, telefonem, trezorem, minibarem. Na vyžádání k dispozici DVD přehrávač, laptop, žehlení a praní.


Strava a stravování

Stravování formou kontinentální snídaně.


Vybavení, služby a personál

Recepce, 2 výtahy, bar s kavárnou (Iridanos Lounge Café), hlavní restaurace (Phoenix Restaurant), dvě vybavené konferenční místnosti (Pegasus a Orion), směnárna, půjčovna aut, Wi-Fi internet v celém hotelu, Business Center.


Pláž a moře

Pláž byla asi 20 m od hotelu, hned u pobřežní promenády.


Okolí hotelu

Na městský hotel má dobrou polohu = přímo u moře. Je v klidnější části většího letoviska. V okolí dlouhá promenáda vybízející k procházkám. Obchody, směnárny, taverny a bary v pěší dostupnosti.


Celkový dojem

Hodnotím-li tento hotel jako městský hotel, tak ho musím ohodnotit kladně = spokojenost. Leží hned u moře, moderní a čisté vybavení odpovídá 4*. Vhodný pro mladší klienty či obchodníky, kteří potřebují být blízko města a všeho, co město nabízí, a nevadí jim, že hotel nemá vlastní bazén.


Hotel vhodný pro:

  • Obchodní cesty
  • Mládež
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–20 h