Detail recenze: Hotel Atali Grand Resort

  Řecko, Kréta, Bali

4/5

Mary:
Dovolená pro nenáročné, krásně je vždy tam, kde jsou super lidičky.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Není pravda, že by nebyl hotelový klub po rekonstrukci.Například koupelna s WC byla zcela nová.Nové podlahy,čisto.Jen výhled z č.pokoje 512 byl trochu do zdi, ale co, člověk přece jede za mořem a ne aby celé dny pobýval na pokojích.


Strava a stravování

Četla jsem kritiku na jídlo.Opět je to o tom, kdo je náročný,rozmazlený životem.Ano ,jídlo bylo sice s menšími obměnami stále stejné, ale dalo se vždy vybrat.A čekající fronta lidí na výběr snídaní, obědů a večeří se dala vydržet, vždyť přece není kam spěchat! Zelenina, meloun,pomeranče,okurky,vždy bylo co vybírat.


Vybavení, služby a personál

Viz uvedeno výše,personál příjemný, pohostinnost, úsměvy,vždy vás pozdravili a popřáli dobrý den, kdy ostatní hosté na to zapomínali.O kulturu se hlavně zasloužil český animační team,pod skvělým vedením Danielky, dopolední protahování, břišní (pekáč) posilování, aquarobic,tance,večerní zábavy,soutěže,možnost ping pong a ostatních aktivit.


Pláž a moře

Moře průzračné,čisté, jen při velkých vlnách zčeřené pískem.Vchod do moře pozvolný, snad přes 100 m.,vhodné pro neplavce i děti.Pláž sice dále od hotelu,asi 300m,sprchy,WC jako všude chybělo, ale v místním baru přes ulici bylo možnost na toaletu si zajít.Slunečníky a 2 lehátka celkem za 6 EU.


Okolí hotelu

Velmi pěkné okolí, žádný nepořádek okolo hotelu,na WC nebylo cítit odpad z košů po použití toalety,jak bylo v jedné recenzi sděleno.Na nákupy je to blízko, procházky jsou z kopce do kopce,pro handicapované nedoporučuji.Schodů je tam opravdu hodně.


Celkový dojem

S cestovní kanceláří ALEXANDRIA doporučuji každému zájemci o hezkou a příjemnou dovolenou, navštívit jaký-koli kout této země, kde je přítomen jeden z českých animačních teamů. Nikdo a nic není dokonalý, ale mohu říci, že i přes nějaké malé nedostatky, které každý člověk vnímá jinak,vynahradil vše tento skvělý český animační team,kterému touto cestou patří obrovské uznání a velký dík.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h