Detail recenze: Hotel Atali v Bali

Řecko

Cena
od 11 490 Kč/os
Máda:
Líbilo se mi tam hlavně kvůli počasí, krásnému čistému moři a koupání. Pláž nebyla 200m od hotelu (možná snad ta s slehátky: set -2lehátka+slunečník za 6 euro, kde bylo poloprázdno). Výhodou byla poloha vesnice téměř u hlavní silnice (zvané dálnice), kde se dalo využít fungující místní autobusové dopravy (busy jezdí po hodině) na východ třeba do Heraklionu (přestup na autobusovém nádraží do Knossu), nebo na západ do Rethimna. Je to mnohem levnější než fakultativní výlety od ck. Jídelna byla pro tak obrovský počet hostů trochu malá. Nejvíc mi vadilo, že v termokonvicích s hot water byla voda jen vlažná, takže pořádný čaj jsem si udělala, až když jsem se vrátila domů. Na snídani byl celý týden jen jeden druh eidamu, chyběla mi řecká feta. Ale jídlo nepovažuji na dovolené za nejdůležitější.

Ubytování

dost dobrý


Strava a stravování

Jídelna byla pro tak obrovský počet hostů trochu malá. Nejvíc mi vadilo, že v termokonvicích s hot water byla voda jen vlažná, takže pořádný čaj jsem si udělala, až když jsem se vrátila domů. Na snídani byl celý týden jen jeden druh eidamu, chyběla mi řecká feta. Ale jídlo nepovažuji na dovolené za nejdůležitější.


Vybavení, služby a personál

ušlo to


Pláž a moře

super!


Okolí hotelu

bez komentáře


Celkový dojem

Poznámka: Vysoko hodnotím činnost animačního týmu. I když já na to zrovna moc nejsem, hlavně pro rodiny s dětmi to je asi fakt dost dobrý.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h