Detail recenze: Hotel Athina Palace Resort & Spa CHC

  Řecko, Kréta, Mades

3/5

Brunner Jan:
Varujeme všechny, kdo se chystají do hotelu Athina Palace na Krétě. Pět hvězdiček vůbec neodpovídá kvalitě hotelu. Přiměřené by byly max. tři. Ač. česká cestovní kancelář objednala hotelový pokoj s balkonem a výhledem na moře v hotelu jsme dostali kamrlík pro služku s malým okénkem na schodiště. O výměnu pokoje jsme usilovali dva dny a nebýt zásahu od paní Slovákové z agentury zájezdy.cz, tak nám snad pokoj vůbec nevyměnili. česká delegátka se vůbec o ubytování hostů a služby pro ně nestarala. Měla zájem jen prodat předražené výlety. Pozor tedy na slečnu IVU. Je absolutně k ničemu. Stravování neodpovídalo inzerované kvalitě a sortimentu. Při večeřích nebyly pulty s jídlem doplňovány, takže se tvořili před restaurací fronty. Výběr ovoce téměř žádný. Možná je to jinde v Řecku lepší, ale tento hotel nikomu nedoporučujeme. Byla to naše nejhorší dovolená.

Ubytování

po výměně po dvou dnech jsme dostali ucházející ale vybydlený pokoj


Strava a stravování

Jídlo bez obměny, stále stejné. Ovoce téměř žádné. Jídlo nebylo průběžně doplŇováno. Jídlo u venkovních barů nedostatečné.


Vybavení, služby a personál

personál neochotný. Dává vám pocítit že jej obtěžujete pokud chcete něco v rámci all inclusive. POkud platíte je to lepší.


Pláž a moře


Okolí hotelu


Celkový dojem

NIkomu tento hotel nemůžeme doporučit.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h