Detail recenze: Hotel Dovolená září 2013

Řecko

Cena
od 11 490 Kč/os
Kateřina Randyšová:
Jednoduše zařízená studia asi 250 m od moře, pokoje orientovány na západ, kuchyňský kout zařízen nedostatečně, takže pouze pro jednoduché vaření,k dispozici bazén. Úklid probíhá nárazově, 1x za dva dny, někdy ani to ne, a to byli obsazeny 3 pokoje! Pláž v letovisku Argassi jednoznačně nejhorší a nejošklivější z celého ostrova bohužel. Majitelé jinak ale velmi milí, vyšli nám ve všem vstříc.

Ubytování

Jednoduše zařízená studia asi 250 m od moře, pokoje orientovány na západ, kuchyňský kout zařízen nedostatečně, takže pouze pro jednoduché vaření. A pozor, koupelna je velmi malá, sprchový kout má odhadem tak 1m2, kde se sotva otočíte!


Strava a stravování

bez stravy, vlastní vaření, kuchyň nedostatečně vybavená, v místě nelze koupit čerstvé maso ani ryby, tedy jen pro jednoduchou kuchyni.


Vybavení, služby a personál

K dispozici bazén, u něj jsme byli většinou sami, protože obsazenost byla 3 pokoje, takže max. spokojenost. Majitelé velmi ochotní.


Pláž a moře

Moře čisté, písčité, velmi pozvolný vstup do moře. Pláž úzká, ošklivá, nejhorší na ostrově dle nás. Lehátka a slunečníky k dispozici za poplatek.


Okolí hotelu

Docházková vzdálenost na jedinou hlavní ulici ve městě, tedy v pořádku. Okolí hotelu by se dalo určitě vylepšit, ale jinak klidné místo.


Celkový dojem

Byli jsme spokojení, i když by se dalo hodně vylepšit. Ale cena odpovídala nabídce.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h