Detail recenze: Atlantica Beach Resort Kos Hotel

  Řecko, Kos, Kardamena

4/5

Dominika:
Krásný 4* hotel, kde nic nemusíte a úžasně si odpočinete...

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoje jsou pěkné, čisté, každý den uklízené. Doporučuji připlatit si za výhled na moře. Pokoj měl velký prostorný balkon. Nedoporučuje se pít vodu z kohoutku, ani by nikomu nechutnala, občas tekla trochu slaná, ale na vykoupání stačí. Na pokojích je k dispozici varná konvice a každý den doplňují kávu a čaj, dále jsou zde k dispozici župany. Trezor na pokoji je zdarma.


Strava a stravování

polopenze formou bufetu: Snídaně bohaté, každý den výběr z několika druhů pečiva (klasické i sladké), ovoce, džusů, několik variant úprav vajec, denně se pak střídala nabídka minipárků, brambor nebo žampionu... Večeře také bohaté, každý den zákusky, několik druhů dortů, ovoce, zelenina čerstvá i vařená, výběr z několika druhů mas i příloh. Ryby dobře udělané, téměř denně. U večeře je možné si načepovat vodu z postmixů, ale jinak se pití platí (buď hned na místě, nebo Vám načítají částky na kartu od pokoje - je však podmíněno zaplacením zálohy při příjezdu asi 100Eur)


Vybavení, služby a personál

personál je milý, každý den byl pokoj pěkně uklizený. V restauraci, kde se podávaly snídaně a večeře se snaží, aby nikdo nečekal. Vzhledem ke vzdálenosti nejbližšího obchodu, je v hotelu minimarket, kde se dají koupit balené vody, které jsou potřeba. Koupíte zde i nějaký ten džus, ale třeba coca-colu jsme zde nesehnali. Hotel má 2 bazény, několik restaurací, půjčovnu kol (která je ale poměrně drahá). Animační programy jsou bohaté, od zumby, posilování, aquaerobiku, přes volejbal, fotbal a večerní programy (každý den před programem pro dospělé je minidiskotéka pro nejmenší, která se každý den opakuje), až po výuku surfování. Jsou zde i tenisové kurty (s možností osvětlení).


Pláž a moře

k hotelu patří 2 písečné pláže: jedna je přímo u hotelu, ale ve vodě jsou kameny, které byly dost špatně vidět. Druhá je oddělená od hotelu kouskem pláže, kde jsou surfy a katamarány a je vzdálena asi minutu chůze. Její výhodou je, že ve vodě je daleko méně kamenů, místy vůbec žádné, je zde více lehátek a slunečníků (také jsou zdarma). Na tuto pláž chodí i klienti ze sousedního hotelu.


Okolí hotelu

Hotel je na samotě, v okolí není moc kam jít, po setmění je všude kolem hotelu tma a pusto. Procházkou se dá dojít do Kardameny, která je vzdálená chůzí po pláži a pak po chodníku kolem silnice asi 40 minut. Přímo od hotelu jezdí několikrát denně autobus do Kardameny asi za 1,60 Eur, pak trvá cesta do 10 minut. Z Kardameny také jezdí autobus do hlavního města.


Celkový dojem

Hotel je na samém konci silnice, na procházky nevhodný, ale na odpočinek ideální, zahrada je velká, čistá a ideální i pro děti. Jedinou chybou je blízkost letiště - letadla nalétávají na přistání přímo nad hotelem, ale co se hlučnosti týče, není to tak strašné...


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h