Detail recenze: Atlantica Mikri Poli Rhodes Hotel

  Řecko, Rhodos, Kolymbia

4/5

Brožka:
Pro klienty, kteří chtějí cestovat s dětmi, najít v hotelu maximální pohodlí a komfort.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytování velice příjemné, čisté, kdyždý den uklizeno. Hodně prostorné pokoje, byli jsme dva dospělý a 4 měsíční mimino a pokoj by klidně mohl být i pro 4 dospělé. Na každém pokoji rychlovarná konvice, káva a čaj, lednička, klima, prostě vše co bylo potřeba. Jen jsme museli každý večer před spaním vymlátit komáry, ale dá se zakoupit i odpuzovač, který jsem ale nechtěla kvůli miminu.


Strava a stravování

Strava výborná, všeho dostatek, některá jídla se opakovala ale jinak se snažili každý den nabídnout něco jiného


Vybavení, služby a personál

vybavení pro děti ideální, měli jsme k dispozici dětskou postýlku a na vratnou kauci i ohřívač na lahve, který lze zapůjčit na recepci. Personál hotelu byl bezproblémový, ve všem vyhověli a se všíím poradili. Mezi personálem bylo také hodně čechů, jak na recepci tak jako obsluha v restauraci, což pro nás bylo příjemné.


Pláž a moře

Pláž je zde přes místní komunikaci, je udržovaná, čistá, není zde ale vůbec písek, jedná se o oblázky asi jako v Chorvatsku, lehátka a slunečníky za poplatek 7Eur/den. Na pláži je malý bar, kde je samoobsluha a můžete si načepovat pivo, nebo nealko - v rámci all inclusive


Okolí hotelu

upravená je akorát pláž vyhrazená pro hotel Mikri poli, zbytek pláže je špinavý neupravený a hodně naplaveného bordelu z moře, ale kdo si nechce kazit dojem tak na procházku po pláži nemusí, do městečka je to kousek pěšky ale polovina obchodů je zavřená, nebo alespon v části kterou jsme navštívili my. Dá se také dojít pěknou procházkou na vysoké útesy nad letoviskem kde je krásný výhled na moře a ostatní pláže, opradu to stálo za to.


Celkový dojem

Byli jsme zde velice spokojení, kdo má děti a chce pro ně mít vše tak určitě doporučuji tento hotel.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Atlantica Mikri Poli Rhodes Hotel

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h