Detail recenze: Atlantica Thalassa Hotel

  Řecko, Kos, Lambi

3/5

Cena
od 9 990 Kč/os
Anna:
Tento hotel není v žádném případě 4 hvězdičkový, 3+ maximálně. Cestovali jsme s cestovkou Pantour, se kterou se není možné telefonicky spojit. Na voucherech jsme měli 2 chyby, ale centrála nebyla dostupná. Po příletu se nás ujaly delegátky Marika a slečna Blažková, které byly velmi příjemné. Při odjezdu v 6 ráno byly v celém hotelu vypnuty elektřina a voda bez předchozího oznámení.

Ubytování

Hotel vypadá zvenčí velmi hezky, ale pokoje už 4* neodpovídají. Koupelna je stará a při sprchovaní je vana velmi úzká, přestože nevážíme víc jak 70 kg každá :-). Postele jsou pohodlné. Na pokoji jsme jednou měli sice čisté, ale v některých místech potrhané ručníky, což by se v 4* hotelu stát nemělo.


Strava a stravování

Strava byla velmi chutná a bylo z čeho si vybrat. Jednou jsme však dostali zkažené mléko na baru.


Vybavení, služby a personál

Vybavení a služby odpovídají popisu. Jediné, co cestovka neuvedla, je to, že vám zdarma zapůjčí osušky na pláž. Personál velmi příjemný a ochotný.


Pláž a moře

To bylo to nejlepší, co jsme za ten týden zažili. Tichá pláž, čisté moře, nádherný vzduch. 2 lehátka plus slunečník za 6€/den.


Okolí hotelu

Okolí hotelu je nic moc, špinavé a opuštěné. Autobusem se dostane do hlavního města za 15 minut. Doporučuji navštívit Kos town a termální lázně.


Celkový dojem

Řecko je opravdu krásná země, na řeckých ostrovech je velkolepé klima, ale už se tam nevrátíme. Hotel bych hodnotila jako průměr.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h