Detail recenze: Atlantis Beach Hotel & Spa

  Řecko, Kréta, Rethymnon

4/5

Sylva P.:
Celkem moderně zrekonstruovaný hotelový komplex u pobřežní komunikace, s hezkým areálem. Je složený z hlavní budovy a přilehlých budov. Pláž hned naproti hotelu, hned za silnicí. Spíše bych jej ale hodnotila jako lepší 3*, ne 4*.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoj jsme měli s dvoulůžkem a přistýlkou, šatními skříněmi a dostatkem úložného prostoru, balkón s posezením, hezká koupelna. Hotel má i další tipy pokojů.


Strava a stravování

Stravování bylo nabízeno formou bufetové polopenze.


Vybavení, služby a personál

V hotelu je recepce, výtah, restaurace, bar, SAT TV, WiFi a internetový koutek v lobby místnosti, billiárd, terasa s posezením, bazén se slunečníky a lehátky zdarma, dětský bazén a hřiště, pool bar.


Pláž a moře

Pláž písčito-oblázková se slunečníky a lehátky za poplatek je hned přes komunikaci před hotelem.


Okolí hotelu

Pěšky jsou dostupné obchůdky a taverny. Centrum asi 1,5 km. Letovisko Rethymno leží pod svahy pohoří Ida na severu ostrova Kréta. Je to krásné a historicky zajímavé město, které je architektonicky ovlivněné léty benátské a turecké nadvlády. Kromě mohutné benátské pevnosti Fortezza zde najdete krásné křivolaké uličky, přístav s majákem, archeologické muzeum, příjemný městský park a spoustu obchůdků, taveren a kaváren.


Celkový dojem

Příjemný menší komplex, hezky zrekonstruovaný. Pokud vám nevadí přecházet silnici před hotelem, když jdete na pláž, budete spokojeni. Dle mého názoru hotel odpovídal hodnocení 3+ (pokoje, služby a pláž přes silnici), né 4. Jinak hezký komplex.


Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Obchodní cesty
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Páry
  • Mládež
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h