Detail recenze: Hotel Atlas Amadil Beach

  Maroko

4/5

Cena
od 22 980 Kč/os
Ann:
Velmi hezká dovolená v čistém hotelu s milým personálem a dobrou kuchyní. Určitě absolvujte nějaké výlety, stojí to za to. Marakech je zážitek a pohoří Atlasu nádherné. Nezapomeňte si koupit výborné koření, budete mít kousek Maroka doma.

Ubytování

Ubytování ve 2. patře s výhledem na moře a promenádu. Zařízení starší, ale koupelna, bidet a WC zrenovované. Pohodlná postel s výbornou matrací, nová TV Samsung, minibar vždy plný.


Strava a stravování

Na hotelovou kuchyni budu dlouho vzpomínat, dostatek masa i zeleniny, ovoce, dortíků.... každý si najde to své. Výborné marocké víno.


Vybavení, služby a personál

Hotel má hezký interiér, právě zprovozňovali další skleněný výtah, stále něco vylepšují. Wifi vedle recepce zdarma. Opečovávané bazény, tobogány, hezká zahrada, koutek pro děti, sportovní programy a večerní programy. Personál není vždy tak hbitý a profesionální, jak jsme zvyklí, ale to v arabských zemích téměř nikde, máme jiná měřítka, tady mají co zlepšovat. Ocenila jsem dobrou jazykovou vybavenost (franc., angl., německy).


Pláž a moře

Bohužel pláž a moře (oceán), mě zklamaly. Foukal velice silný vítr, vše bylo zafoukané pískem a moře velmi studené, hodně mělké. Prý to není v tuto dobu obvyklé. Jeden den vše uklidí a další den je vše opět zasypané. S tím bohužel nic nenadělají, přírodě neporučí...


Okolí hotelu

Hned pod hotelem je nová promenáda, čistá, dá se dojít až k přístavu. Večer je vždy chladno, fouká studený vítr, chce to svetr. Jsou tu i krámky s pevnými cenami, kdo nechce smlouvat.


Celkový dojem

I přesto, že moře bylo téměř nepoužitelné, nelituji cesty do Maroka a ráda se sem ještě někdy vrátím. Je ještě co vidět.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h