Detail recenze: Hotel Auramar Beach Resort

  Portugalsko, Algarve, Albufeira

4/5

Renata:
Je to úžasné místo, do centra 10 min kyvadlovou dopravou 3x denně a zpět nebo 45 minut po pláži, velmi slunné dny a všudypřítomný vítr, který mírní velké horko, moře chladné, příjemné, po přílivu pláže plné mušlí,pláže písčité, 100 m od hotelu, úžasná kuchyně nabízí místní speciality, velké množství ryb a mořských plodu, čerstvého místního ovoce a zeleniny. Do centra diskoték 10 minut. Poměrně levně lze nakoupit.

Ubytování

Ubytování odpovídající 3 hvězdiček, každý den úklid, pokoj s balkonem, čisto, klid. Je to oblíbená destinace paní Olgy Šípkové a cvičenek, které jsou bohužel někdy hlučné a cvičí 3x denně. Bydlet v jiné části hotelu a být denně svědkem jejich několika vystoupení, hodnotila bych jinak. Velmi by mi to obtěžovalo.


Strava a stravování

Maximální spokojenost,obrovský výběr všeho! Snídaně a večeře se podávají v příjemné restauraci, oběd v jídelně, kam lze jít přímo z pláže.


Vybavení, služby a personál

Personál velmi ochotný, rychlý. Animační programy jsme nevyužívali, do nové části města to bylo 10 minut pěšky, tam bylo programů ažaž.


Pláž a moře

Moře chladné, velké vlny,kdo miluje vlny, přijde si na své. Pláže čisté, lehátka ani slunečníky tam nejsou. Nebylo by od věci, kdyby hotel slunečníky půjčoval, na den, dva, celý pobyt. Zažili jsme to v Řecku a bylo to velmi pohodlné.


Okolí hotelu

Okolí hotelu je pěkné, do města 10 minut.


Celkový dojem

Maximální spokojenost.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Auramar Beach Resort

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno