Detail recenze: Hotel Aurora Bay Resort

  Egypt, Marsa Alam

4/5

Avei:
Oddychová dovolená

Ubytování

personál se snažil, pokoje čisté a před ním velký prostor obýváku s barem a terasou


Strava a stravování

Každý měl možnost si vybrat po svém. Ryby, smažené cukety, kuřecí řízky, hovězí /nebo velbloudí :-))/ a k tomu rýže, brambory, atd.......... i čerstvě grilované kvíčaly. Těstoviny na italský způsob. Na pití co kdo chce. Káva z automatů byla dobrá. Hygiena asi dodržovaná - "faraon" nás nenavštívil. -:)))) Výborné sýry a množství ovoce a zeleniny. Na jídlo doporučuji chodit včas. Někdy pak chybí příbory.


Vybavení, služby a personál

Personál milý a snaživý, žádný problém.


Pláž a moře

Pláž nebyla úplně u hotelu, ale malou procházkou, kterou jsme přivítali, abychom měli i nějaký pohyb. Na pláži bar s občerstvením a jídlem. Moře při odlivu trochu dále, ale čisté a spousty ryb a korálů. Krásný zážitek. Doporučuji i pro lidi s malými dětmi protože je ze začátku celkem moře plýtké.


Okolí hotelu

Zahrada nádherná!!!!!! Hotel ale stojí v poušti osamocen. Několik obchůdků a každý den byl večerní program. Fakír, derviš, břišní tanečnice, núbijský večer, atd......... a také animátoři přes den. Kdo chtěl se zapojil. Nikdo nikoho neobtěžoval.


Celkový dojem

Spokojenost a oddech. Hotel doporučuji. Na Egypt dobré.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h