Detail recenze: AutoClub Hotel Morávka (Morávka Mountain Resort)

  Česko, Moravskoslezský kraj, Morávka

3/5

Cena
od 880 Kč/os
Midar123:
Pobyt jsem zakoupil přes Slevomat jako pobyt v Beskydech se zážitkovou kuchyní a byl to opravdu zážitek!!!!

Ubytování

Co se týče ubytování, nečekal jsem zázraky Recepční je zároveň servírka v restauraci,obsluhuje přilehlá bufet


Strava a stravování

Strava něco hrůza snídaně talířek s tím, co je v obchodech to nejlevnějí salám hrůza a ještě tak tence nakrájený že ten kdo to krájel by zasloužil ocenění. Na večeři i pro děti jsou výpečky se zelím. Na stolech chybí slánky,když je přinesou z jiného stolu tak bez soli, u kávy si nevybereš je prostě jednotná pro všechny, není čas na výmysly.Celkové jídlo je opravdu zážitek,přepálený olej a kuchař????? Restaurace otevřena od 10- 20 hod. za dobu pobytu jsem tam neviděl jediného hosta, který by kromě večerě, která byla zaplacena si třeba odskočil na kafe nebo cokoli jiného. Stejně tam nebyla obsluha protože byla na recepci nebo prodávala v bufetu.


Vybavení, služby a personál

Personál nestíhá protože je tam jedna osoba jako recepce, servis + bufet, u recepce stolní fotbal + šipky nelze použít. S vedoucím jsem se nesetkal.Jedna ruka neví co dělá ta druhá neskutečný chaos.


Okolí hotelu

Pro malé děti nevhodné jezírka a nádrž s rybama nezajištěná.


Celkový dojem

Moje chyba, že jsem si v hotelu když jsem kupoval přes Slevomat nezjistil , že neberou plat. karty. To už znamená hodně když hotel který označují třemi *** nebere karty.To jsem ani netušil. Nejel jsem do hotelu se přejídat ,ale tohle jsem nečekal, ani ostatní hosté podle toho jak byli v jídelně udiveni.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h