Detail recenze: AutoClub Hotel Morávka (Morávka Mountain Resort)

  Česko, Moravskoslezský kraj, Morávka

3/5

Cena
od 880 Kč/os
Zdenda:
Ubytování jsme pořídili na webu Slever.cz a myslím, že nás za to chtěli potrestat (!). Měli jsme to na 3 dny, tzn. 2 noci ubytování + 2 dny snídaně + 2 večeře. Cena za tento základ 2580,-Kč.

Ubytování

Pokoj slušný, čistý. Sice jsme nepochopili, proč na nočním stolku je lampička, která nemá v žádném dosahu zásuvku, ale to bychom vůbec neřešili. Jako elektrikáře mě docela zaujal způsob připojení TV do vedlejšího pokoje - a to vedením kabelu škvírou mezi dveřmi a futrem, navíc kovovým. Je jen otázkou času, kdy odtud vyšlehnou bengálské ohně. Revizák by plakal...


Strava a stravování

Děs a bída!!! Pokud bych se třeba omylem v budoucnu musel ubytovat, tak rozhodně bez jídla. Suroviny laciné, zpracování pokud možno co nejmíň namáhavé, a minimalistické porce k tomu!!! Neveřil jsem, jak malé porce se nestydí přinést. Např. smažené filé bylo menší jak polovina dlaně, samozřejmě tenké, brambory kolem naskládány(!) tak, aby na talíři vůbec něco bylo a pro jistotu - do středu talíře misku s tatarkou, asi na zaplnění místa! Ostuda. Na oběd jsme zkusili přikoupit "plněné ovocné knedlíky". Na první pohled ze zmraženého polotovaru z obchodu, malé kuličky s marmeládou. Cena 95,-Kč, měli by se stydět. Ve srovnání s ostatními hotely, které jsme doposud navštívili, mají kuchyni naprosto nejhorší a to s velkým odstupem! Snad jediné, co jsme ocenili, je dobrá a levná točená Plzeň (na tuto oblast).


Vybavení, služby a personál

Vyzkoušeli jsme hotelový bazén a saunu. Sauna byla fajn, sice jsme se báli zahořelých stěn u kamen, ale jinak ušla. Sprcha pro saunu jsou ale nejen společná i pro návštěníky bazénu, ale i společná pro obě pohlaví. Ženě prostě vadilo, že by se měla jít sprchovat vedle nějakého nahého chlapa, když chtěla jít do bazénu. Hodně velký problém ale vidíme v čistotě(!). Ke sprchám (a následně k bazénu a k sauně) se musí chodit bosky. To by nám nevadilo, pokud by na zemi nebyla tak šílená špína!!! Jsme citliví na chytání bradavic z bazénů, tak jsme docela zvědaví, jestli jsme si odtud nechtěně neodvezli ještě nějaké dárečky...


Okolí hotelu

Lesy a hory nádhera, v podzimním hávu velký zážitek.


Celkový dojem

Do tohoto hotelu*** už nechceme.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h