Detail recenze: AutoClub Hotel Morávka (Morávka Mountain Resort)

  Česko, Moravskoslezský kraj, Morávka

3/5

Cena
od 880 Kč/os
Hans:
Člověk e nestačí divit, co vše by tito lidé za pár šupů které zaplatí za tři dny mnohdy ve 4 lidech všecko chtěli. Obvykle s částkou 2.000 Kčse vystačí stravovat celý měsíc a teď by za to chtěli bydlení, super jídlo welness a kdoví co ještě (flašku vína pro příklad)

Ubytování

Myslím, že ubytování pro většinu těchto lůzrů je více než si kdy dovedou představit že by mohli mít doma,


Strava a stravování

Fakt bych chtěli vidět jejich nedělní oběd doma. Tady očekávají pomalu stříbrné příbory, ale doma tlačí sekačku s chleem na studeno. S kafem taky-vymýšlejí laté presa a jiné a doma? Jsou rádi když si zalijou granule


Vybavení, služby a personál

Jak se chcete chovat k takovým jedincům? trpělivost majitelů i obsluhy je neskutečná, Být to můj podnik pral bych je z areálu jako vši.Nic víc než co mají zadarmo si neobjednají a Spropitné to nepustí, jen špekulují co ještě vydyndat a hlavně nic nemuset platit


Okolí hotelu

To moc tito lidi neocení protože furt opruzují v hotelu a číhají co má kdo lepšího nebo co dostal a oni ne.


Celkový dojem

Vážení skuste si někdy vytáhnout šrajtofli a pak uvidíte ten hukot a porcičky co vám přistanou na stole. Jo bez peněz do hospody nelez platilo kdysi a platí i dnes. Seďte radši doma a zy ty dva tácy si kupte co vaše hrdla ráčí-vystačíte s tím možná i na týden a nemusíte trpět v tomto hotelu.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h