Detail recenze: AutoClub Hotel Morávka (Morávka Mountain Resort)

  Česko, Moravskoslezský kraj, Morávka

3/5

Cena
od 960 Kč/os
Eva Mazurová:
Víkendový pobyt jsme (jako mnoho recenzetnů) zakoupili přes Slevomat. Podobných pobytů jsme absolvovali již více a toto byl nejhorší zážitek. Nikdo by mě nedonutil jet tam znovu. První problém nastal s tv a připojením k wi-fi. V den příjezdu byl jakýsi veledůležitý hokejový zápas. Když manžel zjistil, že tv na pokoji nefunguje, zvažoval jestli nepojedeme domů. Wi-fi také nefungovala. Nakonec se domluvil s majitelem, že mu zápas pustí na tv v restauraci a dal nám heslo k vlastní wi-fi. Okolí hotelu bylo sice hezké a ani pan vedoucí se k nám choval slušně, přesto do tohoto ubytovacího zařízení již nikdy více a nedoporučuji ani ostatním.

Ubytování

Vybavení koupelny a wc bylo sice skromné, ale zcela zjevně nepříliš staré a čisté. Vadily mi snad jen shrnovací dveře. Horší už to ale bylo se samotným pokojem. Postel z nějakého důvodu neměla postranice a dvě volně ložené matrace se bez nich samozřejmě nedaly udržet pohromadě. Během noci jsme několikrát končili buď na zemi nebo v „díře“ mezi matracemi. Televize – třebaže nefunkční, byla zavěšena vysoko na zdi a přesto byla celá zašpiněná čímsi, co mohla být stejně dobře coca-cola nebo třeba i krevní stříkance. Ostatní nábytek byl pokryt vrstvou prachu. Opravdu mi nikdo nevysvětlí, jak se mohlo stát, že hotel není schopen zajistit úklid 4 pokojů – více jich totiž při našem pobytu nebylo obsazeno.


Strava a stravování

Restauraci bych ohodnotila jako těžce podřadnou. Interiér byl sice hezký, ale kuchyně byla katastrofální. Výběr za 4 jídel byl velmi brzy „ohraný“. Navíc jídla nebyla příliš chutná. Jezdili jsme jinam, protože ani porce nebyly příliš objemné. Přípitek a láhev kvalitního vína se nám vyhnuli obloukem. Vzhledem k celkovému dojmu jsem se jich pro jistotu ani nedožadovala.


Vybavení, služby a personál

Dvě hvězdičky pouze za možnost neomezeného využívání bazénu během pobytu. Pro rýpaly - za tři dny jsme jej navštívili 3x. Bazén samotný byl úžasný, jen tedy příchod k němu (dle pokynu bez obutí a jako hoteloví hosté samozřejmě jen v plavkách a s ručníky) byl přes doslova ledovou dlažbu. Přímo u bazénu už bylo teplo. Vzhledem k tomu, že v době pobytu jsem byla těhotná, bála jsem se jakéholiv nachlazení a tento pobyt jsem bohužel po příjezdu domů odstonala. Servírka byla milá, měla dost napilno, protože nás ubytovala, obsloužila v restauraci, pak jsem ji potkala na chodbě coby pokojskou... Pan vedoucí se nechoval nijak špatně. Vtipné bylo jeho konstatování - kdy manžel vypadal po snězení večeře zjevně hladově. "Bylo toho málo, že?" Odkývali jsme mu to a vydali se najíst ještě jinam.


Okolí hotelu

Okolí hotelu bylo hezké.


Celkový dojem

Bohužel nevidím jediný důvod proč se do hotelu vracet.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h